Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a problémám, hogy most már...

Az a problémám, hogy most már általános a mindennapos rosszulétem, (hirtelen feszítő fejfájás, hányás/hányinger, tenyérizzadás) ezek mellett sokszor fáj a fejem, és sokszor bele is nyilall a fájdalom a fejembe. +szorongásos tünetek Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Es miért nem mész el orvoshoz?

Lehet, hogy a szorongás okozza a tüneteket nálad!

2013. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,beutalt belgyógyászhoz,mert a vérképemben magas volt a limfocita szám ill neurológiára is beutalt,csak októberre kaptam időpontot és reméltem valaki tud segíteni.
2013. szept. 1. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell zárni a szervi bajt.Menj el magánrendelésre,mert ha ,ne így legyen,de daganatos megbetegedésed van,időben kezeljenek.
2013. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért gondoltál a daganatos megbetegedésre? Meg mondom őszintén,hogy én is attól félek.Kérek majd ct-t is,de rettenetesen félek.
2013. szept. 1. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóég! Ne beszéljétek már a hülyeséget a kérdezőnek! A magas limfocita szám oka lehet vírusos megbetegedés, fertőzések, pajzsmirigy betegség, szóval kb. minden elváltozást a magas limfocita okoz! Nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolni, ha az orvos súlyos dologra gyanakodott volna, akkor nem októberre lenne időpontot. Én migrénre gondolok nálad, emiatt is szükséges a neurológiai vizsgálat. Lehet emellett van valami gyulladás a szervezetedben ez okozza a magas számot.
2013. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!