Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani internetes...

Tudnátok ajánlani internetes oldalt, ahol pszichológustól kérhetek tanácsot? Illetve jó pszichológust, akinek a szakterülete a pánikzavar, a kisebbrendűségi érzés és a szociális fóbia?

Figyelt kérdés

Sajnos régóta hordozok magamban egyfajta öngyűlöletet, a kisebbrendűségi érzésem miatt. Történt velem egy családi probléma, ami hatalmas csalódást okozott több emberben is, becsapva és megalázva érzem magam, és egyrészt magamra haragszom,hogy ostoba voltam, és megbíztam olyan emberekben,akikben nem kellett volna, másrészt ezek iránt az emberek, főként egyik iránt gyűlöletet érzek,és attól félek ez felemészt. Próbálom feldolgozni és úgy éreztem jól haladok, de az emlékek gyakran előjönnek, és ilyenkor eluralkodik rajtam a szomorúság és a düh, úgy érzem megérdemelnék, hogy ugyanaz történjen velük, amit velem tettek, közben a lelkiismeretem és az ép elmém tiltakozik a bosszú ellen, tudom, hogy érzelmileg felnőtt ember nem áll bosszút másokon a vélt sérelmeiért.

Hogyan dolgozzam fel a gyűlöletet?


2013. szept. 6. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon úgy tudom lehet kérdezni...

[link]

2013. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. szept. 6. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egészségtükör.hu, pszichoterapeuta
2013. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!