Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok! Elviselhetetlen...

VADRIkó kérdése:

Lányok! Elviselhetetlen pre-menstruációs tünetek kezelésére mi a gyakorlati megoldás, gyógymód?

Figyelt kérdés
...őrjöngő hisztérikává váltam. Dühkitöréseim vannak, nem tudok uralkodni magamon. Már egy ideje tart, próbáltam pár dolgot ellene (sport, magnézium, sedatif pc) Szégyellem magam, felőröl a tehetetlenség, nagyon ijesztő amit művelek. Eltart pár napig, de akár egy hétig is hogy eszelős őrült módjára viselkedem. Amúgy pedig nonstop álmos, fáradt vagyok és állandóan éhes. Türelmetlen vagyok, semmihez nincs energiám. Kikészítem a környezetemet is. Szenvedek és félek! Sokszor van gyomorgörcsöm (savam), heves szívverésem, migrénem. Idegroncsnak érzem magam. Hogyan küzdjem le és éljem túl azt a pár napot?
2013. szept. 24. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én orvosom barátcserje kapszulát javasolt PMS-re. Olvass utána a neten, hátha rajtad is segít.
2013. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, talán segít abban, hogy mit kellene tenned:


https://www.youtube.com/watch?v=v83u0EF_JnI

2013. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Sport és normális kaja!
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!