Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » És most hogyan tovább?

És most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, nincs munkám, nincs reményem, hogy lesz munkám, nincs pénzem, nem vesznek fel sehová dolgozni, depresszióm van, antidepit szedek, nem érzem magam hasznosnak, anyámék tartanak el.

Van ennek így értelme tovább?


2009. nov. 8. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem,nincs.
2009. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké...
2009. nov. 8. 00:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Te köcsög...
2009. nov. 8. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
mndig van kiút.. én is dpresszióban szenvedtem..most se olyan mint rég, de jobb..sokkal. van kiut mindenből! ne add fel.. harcolj.. tudom nehéz...nehéz.. nagyon nehéz.. keress pszihologust akivel beszélgetni tucc, ne csak a bogyi legyen!!
2009. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én detto ugyanígy vagyok, már egy éve, hogy vissza kellett költöznöm anyámékhoz. csak épphogy etetni tudnak, sajnos gyógyszerre már nem lenne pénz. az önértékelésnek nagyon oda tud vágni, úgy meg még csajozni sem lehet.

lehetőségek híján nemhogy 5-ről a 6-ra nem lehet jutni, de az 5-öt sem lehet elérni. hétköznaponta szétküldök pár önéletrajzot, annyi a program, viszont a hétvége az egy totális szívás itt is.

nincs értelme, de ne add fel.

2009. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
ne haragudj, de ha felteszed azt a kérdést: van-e ennek értelme, aztán ha valaki megmondja a véleményét, h nincs, leköcsögözöd - ez azt jelenti, nagyon is tudod, h van értelme, és ugyanezt akarod hallani másoktól is. ha viszont tudod, h van értelme, a legjobb úton v afelé, h kimássz a hullámvölgyből - mi értelme hát ilyen ál-eldöntendő kérdéseket feltenned itt? sok sikert!
2009. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nem, nincs" lazán úgy érthető a szövegkörnyezetben, hogy "ha akarod, nyírd ki magad". Érthető, hogy leíráskor kissé beköszönt a nehéz hangulat. Látható, hogy a "nem, nincs" motivációja épp segítő szándék lehetett nehezen. A kérdező, mint valóban védett pozícióban álló "véleménygyáros", még kíméletes és tömör volt ebben az esetben.
2009. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jobb,ha feladod
2009. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!