Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiásként munka...

Szociális fóbiásként munka keresés?

Figyelt kérdés
Egy szociális fóbiás / szorongó mégis ,hogy találjon munkát? Hogy vegye rá magát? Hiszen a legnagyobb félelmeivel kell szembe néznie, állásinterjú, munkában helyt állni , kollégákkal beszélgetni, esetleg vevőket ellátni. Ez nem egyszerű nemdebár?

2013. okt. 8. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy sem egyszerű munkát találni az állásinterjúk meg borzalmasak kifaggatnak,rosszat gondolnak rólad a negatív dolgokat hozzák fel így kérdezgetnek :S

nagyon szar

2013. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

az első válaszoló nem mond értékelhető választ.


Mindenki azt mondja,hogy először egy kétórás munkát keressek. Úgyhogy ezt tudom csak neked is tanácsolni.

Ráadásul minél tovább vagy olyan helyzetben ami a szorongásod táptalaja,annál inkább belesüppedsz.

Vegyél erőt magadon,küzd le,harcolj ellene.

2013. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Én évekig voltam abban a helyzetben és egyre rosszabb lett... Úgyhogy ez teljes mértékig így van
2013. okt. 8. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
szociális tóbiás
2013. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem áldottak meg túl sok humorérzékkel mi ?
2013. okt. 9. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Én sorba álltam amikor osztották a humorérzéket de hát hosszu volt a sor s mire sorra kerültem addigra elfogyott a összes humorérzék....még a utolsó darabokat is elkapkodták elölem :-)
2013. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Szociális Tóbiás vagyok ..nem lopom a napot:-)
2013. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Tóbiás, remélem, hogy kerülsz még életedben olyan állapotba, hogy annyit kelljen szenvedned és küzdened a mindennapjaid során mint nekünk a szocfób miatt. Egyszerűen minősíthetetlen a viselkedésed, kár, hogy nem neveltek beléd emberséget, empátiát.
2014. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!