Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek pszichopatává válni....

Kezdek pszichopatává válni. Tehát érzem, ahogy kihal belőlem az érzelmi világ, és egy szörnyeteggé fogok válni. Mit tegyek hogy ez ne így legyen? 24/F

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen fogalmam nincs arról,hogy mi az hogy szeretet.Sem pedig a szerelemről. Ez valószínűleg a gyerekkor következménye.Nekünk ezt nem tanították meg,hogy mi ez,bár mind 2 testvére rájött magától,normális életük van ,de nekem nincs. Irtózom attól,ha mondjuk két embert látok,akik megölelik egymást,megfogják egymás kezét,ha puszit adnak egymásnak. Ha mondjuk egy szerelmespárt látok csókolózni... na olyankor nagyon komoly önuralom kell hogy ne tegyek valami kárt bennük. Nem tehetek róla,gyűlölöm ezeket az érzelmi dolgokat. Egyre jobban. Régen még hittem benne,hogy " majd jobb lesz" de nem. Nem tudok már ismerkedni lányokkal sem,egyből árad belőlem a negatívság,és ezt azonnal észreveszik. Sajnos ez van,hiába próbálok normális emberként működni,nem megy sajnos.
2013. okt. 11. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel mindenféleképpen orvoshoz fordulnék, már mint pszichiáterhez. Ennyire antiszociálisnak és gyűlölködőnek lenni nem normális dolog. Az ember nagyon nehezen tud megbirkózni az ilyen mélységű gondjaival egyedül. Feltétlenül keress fel egy pszichológust, ha valóban akarsz ezen változtatni.
2013. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Dühös, elkeseredett, tehetetlen vagy. Nem vagy pszichopata, csak teljesen a padlón vagy.
2013. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
2-es látja jól. pszichológus rendberak.
2013. okt. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem válhatsz pszichopatává mert ez egy született dolog.

Nem lehet azzá válni!

2013. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretsz másokat nincs ebben semmi rossz. Ilyen vagy és kész. Írtózol az érzésektől ebben sincs semmi.
2013. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez egy született dolog,szüleim mindig is tudták,hogy nem stimmel velem valami már egész kiskorom óta. (kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést.) És az a helyzet hogy ez az állapot most kezd rajtam eluralkodni,idáig próbáltam úgy csinálni mint ha éreznék is dolgokat,egy ideig ment,majdnem el is hittem,hogy jó lesz minden,de történt egy dolog,ami teljesen kiábrándított mindenből,és visszaestem ebbe. Csakhogy a probléma,hogy már egyre nehezebb az álcát tartani...
2013. okt. 12. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod mi annak a neurózisnak tünetei amiről Te beszélsz?

Mert tuti nem..

2013. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De tudom csak kedve sincs leírni...
2013. okt. 13. 22:39
 9/11 A kérdező kommentje:
kedvem*
2013. okt. 13. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy párt magadnak, nőt lehetőleg és termékenyítsd meg!
2017. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!