Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üres ember vagyok. Hogyan...

Üres ember vagyok. Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz gyerekkor, folyton ignorált az anyám, piszkált, basogatott. ebből kifolyólag önbizalom hiányos lettem. nagyon is.

Nincsenek céljaim, mert letörték a szárnyaimat. Bátortalan vagyok elkezdeni vmit. Már apró dolgokkal is beérek, nem várok semmit az élettől. Mindent elfogadok, örülök, ha a legapróbb dolgokat elfogadom.


Hogyan tudnék végre kiállni magamért?

A barátom ezért szakított velem, mert nem vagyok céltudatos és üres vagyok. Pl. ha nem ér rá, nem erősködöm h töltse velem az idejét, hanem elfogadom. Már annak örülök, h velem van 5 percet. . Ezt átragasztottam rá és az ő érzései is üresek lettek.


2013. okt. 14. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak létezem, sodródok, nem várok el semmit.
2013. okt. 14. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Negativ enkep megvaltoztatasa, onfejlesztes, onbizalom szerzese stb ezt teheted...onbizamat csak ugy tudsz szerezni ha szembenezel azzal amitol felsz..kezd kis dolgokkal...

youtubeon sok video van ami segithet ha hallgatod oket, ird be a google video keresobe; negatív énkép, önbizalom fejlesztés..hallgass minnel tobb ilyen temaju videot..

ha mar elmeletben sok infot tanultal beloluk, nem artana gyakorlatban is atultetni...csak te tudod magad megvaltoztatni, es ez idobe es energiaba telik..

es probald meg nem magad okolni a dolgokert, mert azzal nem teszel jot magadnak..az hogy a baratod szakitot veled az 50-50% felelosseg...tehat o is 50%ban felelos a dolgokert..

nem csak te tehetsz rola..

amugy meg nem mindig kellenek nagy celok az eletben, nem mindenkinek kell sztarnak, politikusnak stb lenni...

az nagyon pozitiv dolog hogyha az apro dolgoknak is tudsz orulni..

2013. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tölts magadba valamit
2013. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!