Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ronda pasi vagyok,...

Nagyon ronda pasi vagyok, pszichiáterhez kerültem a sok visszautasítás okozta depresszió miatt. Most mindenki azt hazudja hogy nincs is velem gond. Miért csinálják ezt? Miért hazudnak olyat ami amúgy nyilvánvaló?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány utasított el. Pontos számot nem tudok mondani, de valahol 80 és 100 között. Próbálkoztam mindenféle lánynál: Kövérnél, soványnál, magasnál, alacsonynál, okosnál, butábbnál, szép és csúnyának mondottnál is. Amúgy mindenki udvarias, rendes gavellérnak tart. Azt mondják hogy amúgy jól ismerkedem, nem esek túlzásokba meg túl nyápic sem vagyok. Voltam kétszer is őrülten szerelmes, de hiába. Lehoztam mindkét lánynak a csillagokat is, de az egyik sok hónapi udvarlás után megmondta hogy eddig csak barátként nézett rám és sérti a nőiességét hogy én a páromnak akarom. A másik minden találkozásunkkor elmondta hogy nem lehet köztünk semmi és még volt hogy átment az út túloldalára ha jött egy ismerős. Nehogy együtt lássák velem.


Szóval már kívülről fújom a lerázós szövegeket. Még a saját szüleim is azt mondják hogy inkább képezzem magam tovább, találjak valami komoly hobbit ami helyetesíti a párkapcsolatot mert azt mondják hogy nem kötelező mindenkinek a barátnő, később család. Mindig elmondják hogy ne áltassam magam, ne szeressek bele feleslegesen lányokba mert csak megsebzem magam.

Önszántamból felkerestem egy pszichiátert a problémával. Az a vicces hogy amióta beszélt a szüleimmel, minden családtagom meg az orvos is azt hajtogatja hogy milyen jó pasi vagyok meg ilyesmi. Pedig eddig nem ezt mondták, biztos azt hiszik hogy ez majd segít rajtam. Még a legjobb barátaim is gúnyt űznek abból hogy milyen csúnya vagyok és nem kellek senkinek. Volt hogy lefizettek egy prostit hogy csókoljon meg (az volt életem első csókja) utána meg jól kiröhögtek. Pedig beleéltem magam hogy végre lehet valami egy kedves csajjal, szerencsém lett végre.


Már pár hónapja nem próbálkozom, azóta jobban vagyok. Többet segített ez, mint az orvos meg a gyógyszerek. Úgy látszik tényleg nem kell mindenkinek görcsösen csajozni, van akinek nem ez van megírva. Azt tanácsolom a hozzám hasonló csúnya srácoknak, hogy hagyjatok fel az ismerkedéssel és tényleg ássátok bele magatokat valamibe. Videójáték, internet például.


Viszont nem értem hogym a családom és az orvos miért hazudtak nekem?


22/F



2013. okt. 28. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Ne higyj az orvosoknak!
2013. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom miért hazudnak neked, talán sajnálnak. De olyan, mintha mindenki hülye lenne a környezetedbe, már bocs. Az ún. barátaid is nagyon csúnyán viselkedtek veled, a családodnak meg inkább tartania kéne benned a lelket. Nem küldesz nekem priviben magadról egy képet? Megértem, ha nem, csak olyan kíváncsi lennék.


Még az is lehet, hogy tényleg helyes vagy. :)

Remélem megtalálod majd a hozzád illő lányt.

2013. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Na ennyire csúnya nem lehetsz.Nem hiszem el.

Inkább azt gondolom,hogy ezt bebeszéled magadnak,és mások is ezt mondják így megerősítik a belső képed.

2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is azért mondják neked, hogy jó pasi vagy stb, hogy erősítsék az önbizalmadat. Csakhogy ez nem jött be.


Olyan hihetetlen, hogy tényleg ennyire csúnya lennél... tényleg kíváncsi lennék, hogy nézel ki. Láttam már nagyon csúnya férfiakat, de még ők is találtak maguknak párt. Esetleg baleset vagy születési/fejlődési rendellenesség miatt vagy csúnya? Ha ez a helyzet, akkor nagyon sajnálom :-( Ha viszont csak "simán" ronda vagy, akkor biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb találsz majd valakit! (Gondolom, ez most nem vigasztal...)

Igazából az önbizalmadat kéne erősíteni, mert amint látom, elég gonoszul elbántak veled a lányok is, a barátaid is. (Jó ég, milyen barátok az ilyenek???) Ennek azonban nem az a módja, hogy elhiteted magaddal, hogy milyen jól nézel ki - mint ahogy arra már te is rájöttél. Inkább találj valamit, amiben TÉNYLEG jó vagy! Arra felépítheted az önbizalmadat. Azt is jól teszed, hogy nem akarsz görcsösen csajozni, az ilyesmi ugyanis csakazértsem szokott összejönni.

Azért azt ne feledd, hogy még mindig nem minden a külső.

2013. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%

Szerintem csak a környezeted miatt érzed magad annyira csúnyának.

Az orvos biztos azt tanácsolta a szüleidnek, hogy biztassanak, hátha így kilábalsz ebből az elkeseredettségből. Viszont szerintem ez nem megoldás, mert ha átláthatóan csinálják visszafelé sül el.

Ha gondolod küldhetnél magadról egy képet, és leírom a véleményem. Hazudni, szépíteni nem fogok, így ezt csak akkor tedd ha tényleg kíváncsi vagy egy független véleményre.

Látatlanban azt tanácsolom, hogy találd meg az erősségeidet, pozitívumaidat, és azt hangsúlyozd. Biztos van benned valami amit érdemes!

2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

"Nagyon sok lány utasított el. Pontos számot nem tudok mondani, de valahol 80 és 100 között. Próbálkoztam mindenféle lánynál: Kövérnél, soványnál, magasnál, alacsonynál, okosnál, butábbnál, szép és csúnyának mondottnál is. Amúgy mindenki udvarias, rendes gavellérnak tart. Azt mondják hogy amúgy jól ismerkedem, nem esek túlzásokba meg túl nyápic sem vagyok."


Vannak, akik a bunkókra buknak...


Voltam kétszer is őrülten szerelmes, de hiába.


"Lehoztam mindkét lánynak a csillagokat is, "


Ez nem feltétlenül volt jó húzás.


"Mindig elmondják hogy ne áltassam magam, ne szeressek bele feleslegesen lányokba mert csak megsebzem magam.


"Még a legjobb barátaim is gúnyt űznek abból hogy milyen csúnya vagyok és nem kellek senkinek. Volt hogy lefizettek egy prostit hogy csókoljon meg (az volt életem első csókja) utána meg jól kiröhögtek."


1) Ők nem a barátaid 2) Hülye vagy, hogy ebbe belementél


"Videójáték, internet például."


Ez egy ideig segíthet, utána unalmassá válik. Ne fordulj rögtön át egyik túlzásból a másikba. Vegyél vissza a csajozásból, hagyj fel a pszichiáterrel, szólj a szüleidnek hogy hagyjanak békén, és inkább a kisugárzásodon próbálj változtatni. Amúgy... állítólag... ha leszarom hozzáállással közeledsz egy nő felé, könnyebb vele összejönni, mert megérzi, ha görcsölsz rajta.

2013. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Küldj már egy képet privátba.
2013. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem merek képet küldeni. Ha valaki rámismerne, még nagyobb bohócot csinálnék magamból. Plusz újabb táptalajt adnék a szivatásomnak.
2013. okt. 29. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A külső nem minden, sőt...

Igazi jó pasijaim voltak, de komolyan, és most a párom a gyerekem apja, egy kifejezetten csúnya pasi!

Olyan személyiséggel és önbizalommal, és mindennel, hogy nekem magamnak kellett felnőnöm ahhoz, hogy a külső nem minden.

És elmondanám, hogy a páromnak is kifejezetten csinos női voltak.

Határozott, kiegyensúlyozott személyiség. Konkrét elképzeléssel az élet dolgairól, tisztában vele, hogy nem egy matyó hímzés, de helyén van az élete, az értékrendje, a hozzáállása az élethez. Barátai vannak, szeretik, a melóhelyén elismerik, tisztelik. Totálisan harmóniában önmagával. Kemény pasi.

És nem a hp.-nak, de a valódi nőknek, abbó derül ki ki az igazi FÉRFI hogy:

- hogy viszonyul a nőkhöz, gyerekekhez, idősekhez, bárkihez

- hogy viselkedik bizonyos szituációkban

- milyen értékrendje, elvárásai vannak

- mit gondol bizonyos dolgokról

- mit tesz adott helyzetben


Szóval neked nem kell plasztika, meg csajozási trükkök sem

A saját személyiségedet kell megismerni, használni, jóban lenni önmagaddal, és a kapcsolat is jönne fog.

Személyiségfejlesztő tréning, csoportterápia, kineziológia!

ÖNISMERET!!!

2013. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval teljesen egyet értek. Nem tudom milyen vagy, de a következőket javasolnám, aminek semmi köze az archoz. Légy sportos, járj el futni, kondizni. Erősíti az önbizalmad és a nők is szeretik a szép testet. Figyelj az öltözködésedre, nem feltétlenül drága, de jó cuccokba járjál, légy csinos, ez is sok önbizalmat ad. Légy ápolt, jó illatú, a Hajas se legyen zsíros, slampos. Az ápolt férfi sokkal jobban bejön a pasiknak, mint a jóképű.

És nem utolsó sorban ne erőlködj a nőknél...az tényleg nem jó.

Mind e mellett tanulj, dolgozz, építsd a jövőd és lesz nőd is bőven...

2013. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!