Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami dühkezelési probléma...

Ez valami dühkezelési probléma lehet? Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Ma egy kicsit kiborultam, de egy olyan szituációban, ahol csak magamban dühönghettem és úgy éreztem, ha nem csinálok valamit, akkor nem leszek képes kibírni. Megégettem magamat. Azt terveztem, hogy egyszerűen egy égő gyufát használok, de túlságosan nyuszi vagyok hozzá, szóval csak a frissen elfújt szálat nyomtam a bőrömbe. Segített. Megnyugodtam. Nem igazán tudom magamat bántani másképpen. van pengém, de félek meghúzni, így általában csak a karmolászásig jutok, de ahhoz sajnos egyre gyakrabban. Egy barátom azt mondta, hogy ahhoz, hogy kezeljük a problémát előbb nevén kell nevezni. Nem vagyok benne biztos. Ez dühkezelés lehet? Vagy létezik olyan, hogy érzelemkezelési probléma? :/

16/l


2013. nov. 3. 09:09
 1/1 anonim válasza:
azonnal menj el egy pszichiáterhez és ő majd megmondja hogy mi a baj, vannak ilyen problémák, de szerintem egyszerűen ez valami pszichés zavar nálad, lehet a korod miatt is előjöhetett, nem tudom, a lényeg hogy menj el orvoshoz és akkor többet megtudunk erről :) 18/L
2014. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!