Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet eljátszani, hogy...

Meddig lehet eljátszani, hogy normális vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valami nem okés nálam, de vajon meddig lehet fent tartani a látszatot? Vagy majd egyik nap összeomlom egyik pillanatról a másikra? 23/L
2013. nov. 3. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivan? Ezt légyszíves fejtsd ki bővebben!
2013. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De most ez így csalás!!!!!!!! Én napokat várok 1 válaszra, te meg 1 perc alatt kaptál!!! :D
2013. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Második ez jó :D :D Hát linkeld be a kérdésed, ha tudok válaszolok:)


Arról van szó, hogy tudom, hogy segítségre lenne szükségem, mert lelkileg, mentálisan ne vagyok a toppon. De megpróbálom a külvilág felé azt sugározni, hogy valójában minden rendben, nincs semmi bajom. És az érdekelne, hogy ezt a látszatot, hogy "minden happy és nagyszerű" meddig lehet eljátszani? Mert attól félek, hogy egyik nap már nem tudom kontrollálni, és "összeomlok".

Van valakinek ilyen tapasztata?

2013. nov. 3. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehát, most mi ad neked okot arra, hogy rosszul legyél? Családi ok? Akkor nem kell megmondanod, de ha priviben mégjobban kifejted, hogy mi az a dolog ami bánt, akkor talán tudok segíteni, hogy mit csináljál! (első és második vagyok) :)
2013. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, délután írok, de most rohannom kell!
2013. nov. 3. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké, de majd priviben írj, mert nem követem a kérdésed! Bocsi!
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban összeomlásveszély fenyeget, akkor minél hamarabb keress fel egy szakembert, hogy segíthessen neked. És ezután már meg sem kellene játszanod, hogy jól vagy, mert tényleg jól leszel :-)


Nekem gyerekkoromból vannak emlékeim pszichológussal/pszichiáterrel kapcsolatban, és tisztán emlékszem, hogy már az első alkalom után jobban éreztem magam!

2013. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egyéni, hogy ki mennyit bír el, illetve az sem mindegy, hogy mivel állsz szemben és mekkora rajtad a teher. Általánosságban elmondható, hogy előbb-utóbb biztosan bekövetkezik a kitörés, ill. összeomlás.

Meg kellene inkább próbálnod feldolgozni. Próbálj olyan embert találni akivel beszélhetsz róla, vagy pedig fordulj pszichológushoz. Az embereknek igaz, hogy könnyebb boldog arcot mutatni, de nem kötelező. Persze ha úgy érzed, hogy ők nem igaz barátaid csak haverok, akkor valóban nem érdemes belekezdeni a mesélésbe nekik, egyszerűbb ha azt mondod jól vagy. Valakivel viszont muszáj megosztanod a problémáidat. Talán az sem ártott volna, ha itt kicsit bővebben írsz, hátha akad valaki hasonló problémákkal és együtt meg tudjátok beszélni őket.

Ha magadban tartod és sehogy sem dolgozod fel, akkor biztosan össze fogsz roppanni. Előfordul, hogy valakinél ez kevésbé látványos, de az az eset sem jobb semmivel, mert akkor meg szép csendben megy benne tönkre az ember és talán még nehezebb összeszedni a darabkákat.

2013. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy?
2021. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!