Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy félbeszakadt terápia...

Egy félbeszakadt terápia okozhat később zavarokat? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Mindig is problémáim voltak a beilleszkedéssel, szorongás, félelem fogott el ha suliba kellett mennem. Persze nem volt alapja, de ahogy féltem mindig rám szálltak mocsok, senkiházi rothadék emberek. Aztán ugye oka volt amiért nem akartam bemenni suliba, de muszáj volt. A középiskolás pályafutásom is ugyan így indult el, ezért felkerestem egy pszichológust, akinek a segítségével be tudtam illeszkedni az osztályba de olyan fél év után történt meg, hogy az orvos továbbállt és nem hagyott maga után helyettest.(vagyis lett csak sokára). Félbeszakadt a terápia. A 10 évfolyamra nagyon szívesen emlékszem vissza, nagyon jó idők voltak. Aztán jött a 11-12, szétrobbantották a bandát és megint új osztály, és ugyan azokat a tüneteket produkáltam mint régen, kínszenvedés volt az a 2 év és megint volt alapja,vagyis adtam rá okot és nem kerestem fel dokit. Sikeres szakmai vizsgák után újra összeállt a régi osztályom kemény magja (a normális emberek) és megint minden ok volt. Aztán jött a fősuli, megint új emberek szintén szorongás tüneteket észlelek magamon. Ez azért gáz mert éppen emberekkel szeretnék foglalkozni, kommunikálni velük és segíteni nekik, de mindezt nem tehetem ha magam is szenvedek bár azt hittem hogy meggyógyultam de nem.

Az abbahagyott terápia lehet az oka ennek a regressziónak?



2013. nov. 6. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ha nem érzed "gyógyultnak" magad okozhat bajt.

Nálam okozott kijöttek más problémák,de elég gyorsan és mértékben.

2013. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!