Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet eljutni pszicholó...

Hogyan lehet eljutni pszichológushoz? És van olyan, amelyik ingyenes? Kérhetek erről felvilágosítást?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves lány vagyok...nem nagyon szeretném részletezni a dolgokat...annyi, hogy 11 éves korom óta rettenetesen nehéz életem van...lelki bajos vagyok és már nem tudom mi tévő legyek...Már bele betegedtem dolgokba...:// és arra gondoltam megpróbálnám...1-2 alkalmat...legalább kibeszélném magam és tanácsot is adna...De titokban szeretném, ezért olyanhoz szeretnék menni aki nem is kér érte pénzt..Hogyan lehetne eljutni?

2013. nov. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus?
2013. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti orvoshoz, majd ő beutal a pszichológushoz ha úgy látja szükséges.
2013. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában van biztosan iskolapszichológus, kérdezd meg az osztályfőnöködet. De biztosan van egy szoba amelyiken azt írja "pszichológus" és bekopogsz.

Én magam pszichológus vagyok, de sajnos a határon túlról, így nem sokat tudok segíteni.

Az iskolapszichológusban megbízhatsz, köti a titoktartás, ha arrakéred a szüleidnek ne mondjon semmit.

Üdv.

2013. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő ad neked beutalót a legközelebbi Gyermek- és Ifjúsági Pszichiátriai Gondozóba (vagy Intézetbe). Pszichiáter és pszichológus is van. Ingyenes, TB-re megy.
2013. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az iskolai pszichológus ingyen van. Ha máshova mész, azért fizetni kell. Szerintem egy próbát mindenképpen megér az iskolai :)
2013. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok ám bolond :) a bolondok járnak a pszihihátriára vagy miaz...nekem pszichológus kell...ő a lélek doktora...:) Köszönöm a válaszokat...gondolkodtam már az iskola pszichológusán, de tanítási időben van csak ott :// nekem meg minden nap 7-8 órám van...
2013. nov. 8. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a bolondok vannak ott, engem képesek voltak 4x1 hetet ott tartani, majd az összes zárójelentésbe beleírni, hogy nincs semmi bajom. :D
2013. nov. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DD De nekem tényleg csak arra kellene, hogy kibeszéljem a gondjaimat és, hogy javasoljon valamit, hogy mit csináljak a lelki gondokkal...hogy legyek túl dolgokon stb...
2013. nov. 9. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!