Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne itt olyan, aki valamilye...

Lenne itt olyan, aki valamilyen komoly mentális problémával küzd, és beszélgetni szeretne?

Figyelt kérdés

Nekem is vannak pszichés gondjaim, nem is kevés, sajnos.

Jó lenne, ha tudnék egy olyan emberrel beszélgetni, aki megért, és hasonló problémái vannak, mint nekem, mert hiába mondom egy egészséges embernek, ő nem igazán tudja átérezni.

Írhattok privátba, és ide is! :)


2013. nov. 11. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Depresszió és szorongás írhatsz nyugodtan! :)

Van pár tippem ! :)

2013. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Közepes depressziót diagnosztizáltak nálam is és "ő" kéz a kézben jár a pánikbetegséggel. Szívesen megosztom veled a tapasztalataimat ha úgy gondolod.
2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én embereket, néha angyalokat hallucinálok, de már inkább érdekesek mint ijesztőek. Nem töltenek el olyan negatív érzéssel, mint régebben. ráadásul szinesztéziám is van, ami szintén csak pár éve jelentkezett XD Jól "megáldott" a sors... ha gondolod beszélhetünk, mert van miről. ^^
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!