Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » úgy érzem fölém kerekedtek a...

úgy érzem fölém kerekedtek a problémáim, az élet. Egyszerűen nincs erőm semmihez, nem érdekel már semmi, legszívesebben eltűnnék. Van innen kiút? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is ma időjárás változás volt, ilyenkor mindenki ezt érzi, de szedjél Wörishofener Nervepflege tablettát, minden este 2 szemet, és nézzél sok vígjátékot! és van egy buddhista mondás, miszerint, ha a problémáidat nem vagy képes 8 levegővételnyi idő alatt megoldani, akkor ne foglalkozz velük, mert csak felőrlöd magad tök feleslegesen, hanem "majd az idő megoldja".
2013. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beállítottság kérdése hogy ki hogyan reagál az őt ért pofonokra,én pl ilyenkor dacolok,felszívom magam és meg akarom mutatni hogy megcsinálom,csakazértis! Nem tudom milyen jellegű problémáid vannak de én listáznék minden napra megoldandó problémát hogy ne boruljon rám,hanem göngyölíteném,és valóban segítenek youtubeon az erőt adó filmek,dalok,videók.Mantrázhatsz is pl "jár nekem a boldogság".A legfontosabb h találj vmi végcélt amiért érdemes felkapaszkodni a gödörből.Nem részletezném milyen helyzetben vagyok jelenleg,sőt lassan egy éve,de nem adom fel,úgy tekintek rá h ez egy fordulópont,hogy másképp,máshol csináljam tovább.És persze £"jár nekem a boldogság";-)
2013. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!