Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » _petefészetk gyulladás,...

_petefészetk gyulladás, állandófájás (bal oldalt), lehet amiatt hogy lelkileg nagyon kivagyok, sorozatos csalódás a férfiakkal, és kisebbrendűégi komplexusom van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mennyire igaz,de ha nem találnak szervi okot rá,akkor sokan magyarázzák ezzel az ilyen jellegű betegségeket. Némely kutató,talált összefüggést a betegségek helye és a lelki problémák között.
2013. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem találnak, pedig jó orvos vizsgált meg, és nem is tudott választ adni rá, lehet nem is petefészek gyulladás, de folyamatosan fáj március óta, és nagyon sokat rágódom dolgoko, nem sikerült komoly kapcsoalt mert mindig rossz érzéseket okoztak, hogy nem vagyok alkalmas, azt erzem hogy szégyelnek, nem tudok vonzó lenni...fesztelen, sorozatba azt kapom mi miatt nem vagyok jó...nem egy pasitól.Az utóbbi két eset nagyon taccsra vágott.
2013. nov. 19. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Annál sokkal-sokkal összetettebb a problémád. Ami most jelentkezik rajtad, azt úgy hívják - figyelj, kedves 1-es, ezt a te válaszodra is írom! -, hogy szomatizáció.


A női bajok általánosan és általában arra utalnak, hogy komoly gondod van a nőiséggel (= a női léttel), amely pedig egynesen visszavezethető az önértékelési gondokkal együtt a szülő-gyerek kapcsolatra, leginkább az anya-gyerek kapcsolatra.


Régóta tudjuk, hogy a lélek az első, a test a megvalósító. Ha a lélekkel baj van, akkor az a baj előbb-utóbb a test nyelvén is megszólal. Hogy éppen milyen formában, az már egyéni dolog.

2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bal térfél az Anya és a Múlt.
2013. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

szomatizáció , teljesen igaz, ezt nem ismertem...sajnos borderline személyiségzavarom is van, ez nagyon megmutatkozik a flérfiakkal való kapcsolataimban.

Nagyon érzékeny a bal oldalam...egyik szülőmmel sem a legjobb a kapcsolatom.De inkábbb édesapámmal nem jó.Zárkózott volt gyerekkoromban, nemigazán mutatta ki a szeretetét, tudom hogy szeret, de soha nem ölelt meg, nem nyűjtotta a biztos szeretetteljes kapcsolatot, emiatt is lehet hogy túlzottan érzékeny vagyok, és nagyon hamar elkezdek ragaszkodni, már már fügően, nagyon kivagyok" éhezve a szeretetre, elismerésre, és eddig nagyon rossz dolgokat kaptam a pasiktól, pont az ellentétét annak hogy elismertek volna a személyem és nőiességem miatt, amit valóban nem érzek, nagyon alábecsülöm magam, és minden nap nagyon rossz a közérzetem, sosem vagyok felhőtlenül vidám.

2013. nov. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!