Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs kedvem semmihez?...

Miért nincs kedvem semmihez? Nem csinálok egész nap "semmit" teljesen fáradt vagyok egész nap, és depressziós tüneteim vannak

Figyelt kérdés
Megpróbáltam utánna nézni a depresszió tüneteinek, és lehet nem pontosak az információk de majdnem egészében igazak rám. Az okát keresgéltem magamban, és arra jutottam hogy szinte soha de soha nem vagyok képes magamat adni, apró dolgokon rögtön izgulok, félek, nem tudom elmondani őszintén amit szeretnék, szinte mindenki félre ismer ha így nézzük. És régen már akartam is ellene tenni, de mindig az lett hogy csak rosszabb lett. Itthon meg nem bírom hasznosan tölteni az időmet, mert csak úgy elmegy az egész nap, és este mintha a nap meg sem történt volna. Teljesen tanácstalan vagyok ez ügyben, és tudom valaki mondaná rögtön hogy Pszichológus segítene, de nem, mert erről még édesanyámnak sem beszélek, és nem is tervezek mesélni mert abból is csak az lenne hogy mégrosszabb lesz nekem, hiába mondjátok hogy jó kibeszélni a problémákat. Egyszer próbálkoztam, abba is hagytam rosszabb lett. Másrészt pszichológushoz még félnék is elmenni, tehát mint utolsó esély itt az interneten kérdezek idegeneket...
2013. nov. 21. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és ráadásul itt a tál is, teljesen kész vagyok. Keress valami hobbit. Én például a pirotechnikával foglalkozom, veszélyes és drága hobbi, de lekötöm magam. Ha sikerül valamilyen tűzijáték, az hatalmas boldogsággal tölt el :)
2013. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tál :D Tél akart lenni amúgy.
2013. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizáld magad, hanem menj el egy orvoshoz. Kezdésnek jó a háziorvos is.
2013. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!