Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utcánn, emberek közt, buszonn...

Utcánn, emberek közt, buszonn előfordul hogy zenehalgatás közben nem kapok levegőt muszály levennem a fülhalgatót pszichológus segítségét kérjem?

Figyelt kérdés
Utcánn, emberek közt,buszonn előfordul hogy zenehalgatás közben nem kapok levegőt.Muszály levennem a fülhalgatót,egyszerűenn levegőt akarok venni de nem megy, pár éve van ez de nem tudom miért, pszichológus segítségét kérjem ?..értelmes válaszokat ha lehet.
2013. nov. 22. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:
17F
2013. nov. 22. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Hm, izé.

Kérlek, próbáld ki egyszer, hogy felszállsz a buszra, de egyáltalán nincs Nálad zenehallgató berendezés. Engem az érdekel, hogy nem a tömegtől van a félelmed? mert arra létezik homeopátiás gyógyszer!

Tehát először is ajánlom, hogy menj el a lakóhelyedhez eső legközelebbi homeopátiás orvoshoz! vagy írd meg nekem, hogy pontosan, mitől lesz pánikrohamod?

2013. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Máskor is megtörténik vagy ha csak tömegben vagy?

Ha az utóbbi, akkor szerintem szorongás vagy/és kisebb pánikroham amit a túl sok inger vált ki.

Első körben említsd meg a háziorvosodnak, ő biztos jobban tudja, hogy milyen szakorvost keress fel.

2013. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem te vagy aki eddig már vagy 30 fuldoklós kérdést írt ki? Igaz ez most új történet a busszal és a fejhallgatóval, de a helyesírásod és a 17/F utólagos berakása az elméletemet erősíti...

Ha te vagy (99,9%) akkor tényleg érdemes lenne felkeresned egy agyturkászt de nem a fulladás miatt hanem azért mert agyilag nem vagy rendben...

2013. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nincs nálam ilyen dolog akkorcsak próbálok halkabban levegőt venni(busz vagy váróterem stb..), tömegben is de mikor jön mögöttem vagy előttem pár ember akkoris rámjön megha egyedül sétálok hátranézek nem-e jön valaki utánnam ameddig nem veszem le vagy lehalkítom annyia hogy haljam mi van körülöttem levegőtvenni nemtudok fejem meg lüktet, menekülhetnékem van. köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. nov. 22. 23:32
 6/8 A kérdező kommentje:

''Bocsi, de nem te vagy aki eddig már vagy 30 fuldoklós kérdést írt ki?""

biztosann nem én vagyok az ! ma regiztem először ide

2013. nov. 22. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
te szorongsz és félsz az emberektől..parás vagy..lehet jót tenne a pszichológus..
2013. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utóbbi pár hónapban javulást érzek, változtattam az öltözködésenn, nem nlzek ki olyan esetlen hülyegyereknek, komolyabban ismerkedni stb.. van ""pofám"" a megálóban rongáló embereknek odaszólni, nemrég ilyen megsem mertem volna tenni
2013. nov. 22. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!