Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnék titokban pszichológus...

Tudnék titokban pszichológus vagy pszichiáterhez járni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni pszichiáterhez vagy pszichológus, de nem szeretném hogy valaki megtudja.Titokban lehet ezt tartani?Még nem voltam soha nem is tudom hova kéne mennem.Mehetek egyből oda időpontot kérni vagy telefonon?Vagy feltétlenül kell beutaló?Ha igen kitől? És mennyi időt tudnának velem ott "foglalkozni"?Úgy érzem elég nehéz eset vagyok és szeretnék sokat beszélni. Sajnos fizetős pszichológus vagy pszichiáterhez nem tudok menni, mert nincs rá pénzem.Talán ha valaki tud valami nagyon olcsót Pesten.Tudom jó sok kérdés de valaki aki már volt vagy tudja hogy megy ez kérem szépen írja meg nekem:)

Előre is köszi



2013. nov. 25. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Kinézed a dokit,felhívod,kapsz időpontot,és elmész.

Pénzt vigyél magaddal rendesen.

2013. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nincs pénze h vigyen magával?


vannak ilyen államilag támogatott pszihológusok családsegítőkben.. esetleg ott tudnak segíteni. :)

2013. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten több kerületben van ingyenes pszichológus az egészségügyi intézetben (SZTK). Érdeklődj ott, hátha!
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk ba pszichiáterhez lehet menni. Időpontot kell kérni, beutaló nem kell. Kb 10 perc jut egy betegre. Így számold ki a mondókádat. A hosszú élettörténetekre senki sem kíváncsi. A pszichiáter orvos, aki megállapítja a bajodat, és ír rá gyógyszert. De az életedet nem fogja tudni megváltoztatni. Meg nem is az ő dolga. Ha úgy látja, hogy szükséges, akkor javasol ingyenes pszichológust. Ha nagykorú vagy, akkor nem kell senkinek szólnod, vagy engedélyt kérned a vizsgálathoz. Ha lenne kérdésed, írjál.
2013. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A képzett pszichiáterek sajnos valóban sok pénzt kérnek.


Vannak családsegítők, válságkezelő önkéntesek, stb akiknek általában ma főiskolai végzettségük van, nem egyetemi, főleg nem doktori, de emberileg nekik is van érzékük hozzá.


Persze jó lenne tudni, milyen jellegű problémáról van szó, te ki vagy, hol laksz stb., a konkrét részletekhez, de én lehet hogy ezen a vonalon indulnék el.

2013. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!