Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki kísérelt már meg öngyilkosságot? Hogyan csinálta, most hogy tekintesz vissza a dologra, keserűséget érzel amiért nem sikerült vagy pont, hogy örülsz neki? Változott azóta a világnézeted/hozzáállásod a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer megpróbáltam, kb 3 éve. Belevágtam az erembe. Amint elkezdett ömleni a vér, eszembe jutott a hugicám arca, ahogy megtudja, hogy meghaltam... Egyből készítettem nyomókötést. Egy kicsit megbántam, és örülök, hogy nem sikerült, igaz, azóta még rosszabb lett az életem. Van amiben változtam, van amiben nem.
2013. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem, de most nagyon ekörül forognak a gondolataim...azt hiszem, ha nem sikerülne, kapnék egy jó nagy pofont a szüleimtől...szóval, ha megcsinálom, sikerülnie kell
2013. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én külföldön akarom megölni magam,jövőhéten úgyis kapok fizetést,azt csá!
2013. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!