Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegként meg fogok...

Mentális betegként meg fogok bukni az alkalmassági vizsgálatokon?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavar, bulímia, pánikzavar, PTSD vannak diagnosztizálva, 5-ször voltam kórházban. Munkát keresek. Amúgy a végzettségem tanár, de tudom, hogy jobban járnak a gyerekek, ha nem megyek a közelükbe. A közszférában pl. egy ügyintézői munkához szükséges alkalmassági vizsgálaton megbuknék?

(A vállam magasságától a kb. a térdemig össze van vagdosva az egész testem, évek alatt, ezzel már nem tudok mit csinálni).

27N



2013. dec. 2. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"A vállam magasságától a kb. a térdemig össze van vagdosva az egész testem"


Csak emiatt lehet gond. Az a gond, hogy hiába hallgatod el ezt a betegséget, attól még a begyógyult sebek látszódnak. Bár felvehetsz egy olyan trikót, amiben nem látszódik a tested, és azt mondod, szégyellős vagy, nem fogsz tovább vetkőzni. És akkor simán átmész a vizsgálaton. Ha lebuksz, akkor lehet, hogy hozatnak veled egy papírt, hogy gyógyult vagy-e a betegségedből.


Egyébként valószínűleg nem buksz meg a vizsgálaton így se, úgy se. A dokit köti a munkahelyed felé a titoktartás, ott nem fogják megtudni. És ha nem vagy közveszélyes, nem hinném, hogy ez akadályozó tényező lenne.

2013. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert pl a tanároknak ekg-t os csinálnak, szóval látják majd a vagasokat, vagy panikroham mellett kiugró értékeket kapnak.
2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De sehol sincs leírva, hogy pánikbeteg nem lehet ügyintéző.
2013. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Mindent bele, nincs komoly hátrányod!

Bőven legyen önbizalmad!

Elegáns helyeken úgyis olyan

dresszkód vonatkozik az ügyfelesekre, ami takar minden kényes nyomot.

2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!