Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trittico nevű gyógyszerről...

Trittico nevű gyógyszerről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokfélét olvastam ezért olyan vélemények érdekelnének akik szedték már ezt. Citalopramra voltam állítva de nagyon rossz volt nekem pl nem volt semmi szexuális vágyam ha meg együtt is voltunk párommal képtelen voltam az orgazmusra. Emellett remegtem, kóros étvágytalanság (több napig nem ettem), zavart állapot, álmatlanság, ha elaludtamrémálmok össze vissza mindent álmodtam. Éjjel mindig felébredtem. Múlt hét Hétfőn még reggel 1 szemet szedtem utána elkezdtük leépíteni a mellékhatások miatt. Kedden és Szerdán fél szem reggel majd pedig nulla a lamolepet meg felemelte. De csak rosszabb lett. A fejemben kényszerít egy hang vagdosásra már nagyon csúnya a karom, agresszív lettem, hol magamon kívül röhögök a semmin, hol sírok a semmin. A dokim Trittico-t akar írni nekem de vannak kétségeim.... Remélem tudtok valamit mondani róla aki szedte már... Nem akarok egy újabb esetleg szar gyógyszerbe belekezdeni. Köszi!


2013. dec. 3. 10:25
 1/2 Bárzsing ***** válasza:

Nyilván tudnak róla jó és rossz tapasztalatokat mondani azok, akik szedték. De minden gyógyszer esetén (és ez nem csak a pszichiátriai gyógyszerekre vonatkozik), mindenkinél más-más mellékhatások jöhetnek ki ugyanannál a szernél. Lehet, hogy neked pont ez a gyógyszer lenne a jó, mert nálad szinte nem is okozna mellékhatást, míg Kis Böske számára tolerálhatatlan.

Próbálj meg megbízni a dokidban.

2013. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, szerintem jó lesz majd neked.


Én a Valdoxannal nagyon ellenséges voltam kezdetben, de a végén rájöttem, hogy ez egy csodaszer nekem. A hangulatom nagyon jó, és rendsen is alszom tőle.


A másik gyógyszer a Spitomin. Semmi mellékhatás - maximum hatással. Vagy fél évig szedtem, és a pszichológussal elértük, hogy nem szorongok mostanában.


A Valdoxant szedem még, de szerintem felezni fogom nemsokára (azt mondta az orvos, hogy lefelezhetem nemsokára, ha jól vagyok, de ne nagyon váltogassam a dózist).


Csak nyertem azzal, hogy megbíztam a pszichiáteremben, mert nagyon jó szakember.


Amit tapasztaltam: sznite a legdrágább gyógyszerek a legjobbak.


Mik a kétségeid?

2013. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!