Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, hogy alvási...

Normális az, hogy alvási szakaszban, hangosan beszélek?

Figyelt kérdés
Panaszkodik, főleg aki abban a szobában van, hogy nem hagyom emiatt aludni. Szinte minden nap ez a szitu. Általában hajnalban kezdek rá, de volt már rá példa hogy előbb is megszólaltam...

#alvás #furcsa #érdekesség #halandzsa #intenzív beszélgetés
2013. dec. 15. 06:40
 1/3 II.Dartheon ***** válasza:
egyik ismerősöm is szokott ilyet... hát mondd neki, hogy aludjon másik szobában :)
2013. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kedves Illető, az édesapám.

Így nem tudok mást tenni, mellékesen megjegyzem, nekünk csak 2szobánk van.

Ám, párszor, bátyám is felkel, pedig ő a másik szobába van, néha anya is amikor felkel pisilni hallja hogy azondom MACSKA meg ilyenek. persze folyékonyan is szoktam, ősi holt nyelveken, de pl. németül angolul oroszul, talán kínaiul is, stb. stb. ez

Igen, édesanyám meg altatót is szed, mert neki alapból van valamilyen alvási vagy milyen problémája.

Úgyhogy, ha tényleg természetes, akkor oké. Csak érkezzen minél több meglátás stb. mert akkor csak könnyebben el tudok igazodni ezen.

2013. dec. 15. 12:52
 3/3 II.Dartheon ***** válasza:

Hmm.. ősi, holt nyelveken? úgy érted mindenféle zagyvaságot? Jah... hallottam én is fateromat már..

meg anyám mondta h angolul toltam egy szöveget alvás közben... mondom jó :D

nos.. megoldást nem nagyon tudok erre... az jutott eszembe, hogy régi, gyerekkori, vagy előző életbeli dolgokat is megálmodhatsz, amiket nem dolgoztál fel. persze ez csak egy gondolatom volt..

2013. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!