Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ő szemétkedéseit miért nem...

Az ő szemétkedéseit miért nem tudom mai napig megemészteni?

Figyelt kérdés

volt régen egy csaj immáron 2,5 éve h megismertem neten. Telt múlt az idő és elég rendesen megbántott mindennel. pl nem találkozott velem, arra jó voltam neki h a gondolatait tereljem, átvert, azt mondta h neki más pasik jönnek be külsőre stb.

Azonban manapság az ilyenelet nem veszem fel ha van is, gyakorlatilag pillanatok alatt elfelejtem, de ez a régi eset viszont egy tüske bennem és nehéz megemészteni.

miért lehet ez?



2013. dec. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tudod a mai napig megemészteni, mert még most is fontos neked az a nőszemély. Nem lehet, hogy még most is érzel iránta valamit? Azok véleménye szokott az embernek fontos lenni, akikhez valamilyen módon kötődik. Könnyű mondani/írni, de tedd túl magad ezen a személyen és máris megoldódik a problémád. Kár egy gerinctelenül viselkedő ember miatt szenvedni.
2013. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem egyaltalan nem fontos nekem. Sőt lenne olyan aki fontos lenne.

Nem lehet h azert lehet mert akkor meg nagyon serulekeny voltam es igy ez megmaradt egy utolso nagy sebnek bennem?

2013. dec. 22. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, akkor meg még inkább ne emészd magad miatta! Koncentrálj arra, aki megérdemli és fontos neked! Elhiszem, hogy akkor az egy trauma volt számodra, de egyszerűen vond le a tanulságot ebből az esetből és felejtsd el azt a nőszemélyt (az előző hozzászólásom 2 utolsó mondatában már ezt egyszer leírtam). Az életben annyi nehézség van, ne bukj el ezen. Ne engedd, hogy kihasználjanak és lelki szemetesnek használjanak! Legyen büszkeséged (nem gőg) és tartásod!
2013. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!