Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB/DL avagy pelenka kedvelő...

TB/DL avagy pelenka kedvelő fiú vagyok. Az ilyen infantilizmus. Hogy szokjak vissza a pelenka nélküli alvásra?

Figyelt kérdés
Mióta egy fél éve elkezdtem folyamatosan hordani alváshoz, azóta annyira hozzászoktam hogy képtelen vagyok aludni nélküle. de most mennék egy barátomhoz át aludni, de félek hogy mi lesz ott?
2013. dec. 22. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Meleg vagy? Es pelenkában alszol a barátoddal? Ez nagyon beteges...undorodnék a helyében hozzád érni.
2013. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ne is haragudj, de ha ez nem kamu kérdés, már réges-régen pszichiáternél volna a helyed.
2013. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és miért is lenne ott a helyem? se magamra, se másra nem vagyok veszélyes. ráadásul jól érzem magam a bőrömben. és am elmondtam telefonban a barátomnak most, és azt mondta hogy nem para ha akarok aludhatok abban is és nem fog kinevetni. ennyi.
2013. dec. 22. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Semmi gond nincs ezzel. Majd rászoktatod a barátodat is, és együtt bontogatjátok majd a sz@rospelenkákat egymásról.

Micsoda élmény lesz...

2013. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pelenka nélkül bevizelnél éjszaka? mert arra van homeopátiás szer! vagy miért jó hordanod? Melegít?
2013. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Víg Emma! Ez az úgynevezett pelenka fétis. :)
2013. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy fétis, de mi célt szolgál?
2013. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na jó, most valaki magyarázza el nekem, hogy ez... ez most mi? Mármint én is megszoktam a takaróm és télen nehéz aludni nélküle meg plüsmaci stb megértem. De most ez mért jó neked?
2013. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom biztonságot ad valamiképp.
2013. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ementali ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy "infantilizmus", mint ahogy a kérdésed címében írod, bár a TB rövidítésben a baby szó benne foglaltatik, de ez egy szerepjáték kedvelésére és nem infantilizmusra utal. A pelenka viselésének és esetleg használatának (bepisilés és/vagy bekakilás) kedvekének sincs sok köze hozzá.


Leszokni? Nos nem hiszem, hogy ez az itt javasolt megoldások segítségével sikerülne, ehhez szakember (pszichológus és nem pszichiáter) segítsége szükséges, ha egyáltalán valóban le kéne szoknod róla és nem inkább elfogadni magadat így.


Ha igazi jó barát, akkor meg fogja érteni, hogy szükséged van a pelenkára, akár mert bepisilsz és nem tudsz ellene tenni, akár mert lelkileg vagy szexuálisan van rá szükséged. Nem hiszem, hogy ezért kéne aggódnod.

2014. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!