Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy mennyiért dolgozik (pszichológus)? Hívjam és ezzel indítsak?

Figyelt kérdés

Szeretnék pszichológushoz menni. Találtam egy szimpatikus dokit, de a honlapján nem tüntette fel az árakat. Találtam még egyet, nála tudom, mennyi egy alkalom. De érdekelne, hogy az akit "kinéztem" mennyiért dolgozik, mert legszívesebben hozzá mennék. De ezzel hívjam fel?


"Jó napot, xy vagyok, mennyiért dolgozik?" Vagy hogyan kéne "finoman" megkérdeznem?


2013. dec. 24. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Nyugodtan hívd fel, kérdezd meg tőle, hogy mennyi egy kezelés költsége, mert tudni akaod hogy megengedheted-e magadnak. A pszihológusnál fontos az őszinteség, hozzá vannak ehhez szokva. Egyébként semmi gáz nincs ebben, neked kell fizetni, teljesen normális hogy tudni akarod mennyit, és ez alján döntesz hogy tudsz/akarsz-e erre ennyit szánni. Vagy írj neki egy e-mailt, ha kellemetlen telefonban. Vagy menj el hozzá egyszer, így kiderül hogy szimpatikus-e, és dönthetsz hogy akarsz -e hozzá járni. Ha nem, akár anyagi okokból, nyugodtan mondd meg neki. Ne feledd, a te pénzed, a te életed, a te döntésed!
2013. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok. Ez, és ez a problémám. Önt találtam számomra szimpatikusnak a gyógyításomhoz. Kérdezem, elvállalna e, és kb mennyi lenne a kezelés ára? De ha egy árat már tudsz ( általában az első vizsgálat 10000.-, a továbbiak 6-10 között. De nem szeretnék ezen a lerágott csonton nyalakodni, de honnan tudod, hogy neked pszichológus kell? Nem egyszerűbb lenne, elmenni a háziorvoshoz, és tanácsot kérni, hogy hova forduljál a bajoddal?
2013. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor majd az ünnepek után felhívom.

Biztos vagyok benne, hogy segítségre van szükségem, mert nem tudom egyedül megoldani.

A háziorvosommal nem vagyok olyan viszonyban, ő egyébként elkönyvelt engem pánikbetegnek, de már vagy 4 éve (bár milyen érdekes, hogy még egyetlen egy rosszullétem sem volt), így benne nem bízom. Annyiban igaza van most már (4 évvel ezelőtt mondjuk még semmi bajom nem volt) hogy segítségre van szükségem, de nem pánikbetegség miatt.


Köszönöm a válaszokat!:)

2013. dec. 24. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, ha érdeklődsz az árak iránt. Egyébként lehet 6-10 ezer alatt is találni JÓ szakembert. És mivel egy terápia fél-egy év, nem mindegy, hogy mennyibe kerül ülésenként!
2013. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!