Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meguntam az életem. Mit tegyek?

Meguntam az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy dolgozni utálok, most éppen itthon vagyok de ezt is utálom mert nem tudok magamal mit kezdeni, haverjaim nincsenek még csajom se. Nagyon unom már az életem, mit lehetne tenni? Ti mit javasoltok? 21f

2013. dec. 26. 18:32
1 2
 1/16 II.Dartheon ***** válasza:
44%
legyél homo! :)
2013. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nézz TV-t!
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Megunta az életét?

Szopogasson Gilette pengét!

2013. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk, ha abbahagynád az önsajnálatot, lehet, hogy javulna a helyzeted...
2013. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 II.Dartheon ***** válasza:
32%

"foglaltfelhasználó " Te nagyon kész vagy.. xDD

amúgy király :)

2013. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Rövidtávú megoldás: utazz el oda, ahova mindig is vágytál. Két-három hét után ki fogsz cserélődni!

Hosszútávú megoldás: gondold át alaposan a dolgaid. Gondolkozz megoldásokban, tűzz ki célokat, és ami a legfontosabb: légy határozott, és soha ne add fel. Amennyiben szükségét érzed, keresd fel azt az embert, akiben a legjobban megbízol, és beszélgess el vele, kérd ki a véleményét. Hiszed vagy sem, ilyen esetben már az is megkönnyebbülés, ha van kinek elmondanod az ügyes-bajos dolgaid.

2013. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Látom, mindenki humoros kedvében van...


Keress magadnak valami elfoglaltságot, amivel szívesen töltöd az idődet. Zene, olvasás, természetjárás, séta, rajzolás stb, bármi jó. Ha nem érdekel semmi, az baj. Akkor keress fel egy pszichológust.

2013. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, ha meg társaságra vágysz menj el a rokonokhoz beszélgess velük vagy egy kocsma is meg teszi, ha nagyon muszáj..

Csinálj minden nap más dolgokat , új dolgokat..

Hogy ne unatkozz pattanj fel a biciklidre és csak ugy biciklizz egy kicsit.. Csak élvezd az életet és nem lesz semmi probléma , hidd el...

2013. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
b**dmeg magad...
2013. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meguntad???Abszurdum.Majd,ha unalmadban leesel mondjuk a 4-ikről,és közelít a halál,eszedbe fog jutni,hogy mi mindent csinálhattál volna még.Például úszni taníthattad volna a fiadat.Csakhát unalmadban leestél a negyedikről.sorry.
2013. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!