Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár ember szerint nem vagyok...

Pár ember szerint nem vagyok normális. Igazuk lenne?

Figyelt kérdés
Nem beszélek idegenekkel, hiába jönnek oda, hogy beszílgetni akarnak. Nem megyek ki felelni, inkább rossz jegyet kapok. Órákon hiába tudom a jó választ, max a padtársamnak mondom meg. Társaságban nem nagyon beszélek, ha mégis, akkor 10x átgondolom nem mondok e hülyeséget. Ha az utcán sétálok és valaki mögöttem megy, leálok, megvárom míg elmegy és csak aztán megyek tovább. Nem járok tbusszal sehova. Ha mégis rászedem magam, akkor bemegyek a reggel 5 órásival, miközben csak 8 kor kezdek. Este a 8 órásival jövök haza, pedig 1 kor végezni szoktam. Folyton alszok. A rekordom 18 óra. A suliba nem járok be rendszeresen, szeptember óta kb 150 óra hiányzásom van. Néha kicsit hiperaktív vagyok, ugrálok mint nemnormális. Olyankor sokat szoktam dumálni a semmiről, senki nem érti mi bajom van mikor átkattanik. Amúgy csendes vagyok, senkinek nem mondok semmit magamról.
2013. dec. 31. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így elsőre egy elkerülő személyiség zavar egy kis bipolaritással.
2013. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz is róla

2013. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én a depresszióra tippelek, meg szerintem félsz az emberektől..vagy veled történt valami, ami miatt ilyen vagy, vagy sok horrorfilmet néztél. szerintem teljesen oké, amilyen vagy, mert én is ilyen vagyok. ha akarok keress meg privibe.
2013. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
*akarod*
2013. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól,hogy nem vagy átlagos-még normális lehetsz:)-De azért suliba járhatnál.-Hány éves vagy? Amúgy meg aki különbözik a nagy átlagtól" azt gyorsan le 'nemnormálisozzák.-ennyi.De ettől még nem ez a nagy igazság.
2013. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Nem nézek horrort, sőt filmeket sem. Nem bírok végigülni 2-3 órát egyhelyben.
2013. dec. 31. 21:08
 7/15 Üveges válasza:
Ha többen mondták,hogy nem vagy normális szerintem el kéne menni pszhihológushoz (nem biztos,hogy így kell leírni).
2013. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az agyturkász doki nem rossz ötlet,de végül is neked kell tudnod,mi is az igazi gond,mi hiányzik,miért van ez az egész?Gondolkozz.
2013. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

úristen, mintha magamról olvasnék :O

privátban van kedved eszmét cserélni?

2013. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ha gondolod. Írj nyugodtan.
2013. dec. 31. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!