Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiával, pánikbeteg...

Szociális fóbiával, pánikbetegséggel küzdök. Az anyámnak elmondom a gondjaimat, erre meg ő, hogy rosszindulatú vagyok, meg embergyűlölő és hogy miért látok bele rosszakat az emberekbe! Szerintetek ez fair?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk konkrétan leírhatnád bővebben,mire mondta ezeket rád.
2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hogy mire?

Arra, hogy úgy érzem, az emberek engem figyelnek, bántani akarnak, megtámadni.......

2014. jan. 1. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem az anyukádnak kellene ezt elmondanod, hanem egy pszichológusnak.
2014. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, járok.

Csak rettentően bánt ez az emberi butaság és értetlenség. Nem is értem, miért nem láttam előre...

2014. jan. 1. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
ki figyelne? inkább ez üldözési mánia,de mindenképp kezeltesd magad.
2014. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azom is van..

na, a lényeg, hogy ki fognak használni bla bla bla..

hogy senki nem fog engem szeretni és elfogadni, ergo nincs olyan ember bla bla bla

2014. jan. 1. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én értem, mi a probléma ezzel. Nem fair. :( Talán magyarázd el neki, hogy nem erről van szó, nehéz ezt megérteni annak, aki sosem élt át ilyet. Nem hiszem, hogy rosszindulat van benne, talán inkább csak nem érti.
2014. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

99% bizonyossággal kijelentem, hogy a tüneteidet nagyon nagy részben anyádnak köszönheted (kora gyerekkorból), innentől kezdve pedig mit is várnál tőle? Nem valószínű, hogy ezt valaha is be fogja látni, hiszen ha belátná, akkor nem úgy nevelt volna, hogy ilyenné válj....

A szülők a saját defektjeiket örökítik tovább a gyerekeiknek...

2014. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukád nem érti, mivel is jár ez a betegség, ezért mond ilyen bántó dolgokat. Ne vedd fel! Magyarázd el neki, hogy te nem tehetsz ezekről az érzésekről, ezek a betegséged tünetei, amelyektől éppen szabadulni szeretnél.
2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem bízol az emberekben....ebben mi az embergyűlölőség? :D
2014. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!