Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kikészítenek a munkatársaim...

Kikészítenek a munkatársaim lelkileg, volt olyan hogy már elsírtam magam. Mit lehet ilyenkor tenni? Szedjek gyógyszert?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj le valami helyzetet, hogy értsük mire gondolsz.
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnak? azt kéne megoldani, attól hogy te szedsz gyógyszert ök nem hagynák abba azt amitöl kikészülsz. Beszélj a fönökkel vagy ilyesmi de persze attól függ mi az amit csinálnak....
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet!
2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a munkatársaid, és nem csak egy munkatárs, akkor esetleg benned van a hiba, nem?
2014. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár hónapja dolgozok csak ott, egy gyár. Mindig is éreztették velem, hogy kinéznek maguk közül, beszólogattak, mert protekciósként vettek fel, mert náluk magasabb végzettségem van, mert saját autóval járok fiatal lányként. Pedig én senkinél nem gondoltam magam felsőbbrendűnek soha, énis soron dolgozok mint ők, kedves voltam velük, sőt még meg is szerettem a munkámat, tetszett amit csináltam eddig. Aztán a történet lényege végülis, hogy 3 hétre összejöttem az egyik ott dolgozó sráccal, komoly kapcsolatként indult. De rájöttem hogy nem passzolunk össze, hogy nem tudom megszeretni őt, és most nemrég szakítottam vele. Na és emiatt mostmár nyíltan gyűlölnek, meg se hallgatnak hogy mi történt, hanem azt hajtogatják hogy én kihasználtam és csak bolondítottam szegény srácot, és átvertem, és egy szemét vagyok. Ő már nagyon régóta dolgozik ott, tehát egyrészt mindenki mellette áll, másrészt sikerült ürügyet találniuk arra hogy szemtől szembe utálhassanak engem. Ezáltal már nem csak a beszólogatást, meg a folytonos kibeszélést, meg a kirekesztettséget kell túlélnem, hanem...mivel a műszakvezető is ugyanilyen fajta ember, ő most elintézte hogy a legrosszabb munkát kell csinálnom ezentúl. Már az sem megoldás hogy ne törődjek a munkatársakkal, csak végezzem a munkám és hazajövök stb. Mert már azt is ellehetetlenítették ezzel, hogy a legszivatósabb, legnehezebb feladatot kaptam örökre. Felmondás szóba se jöhet egyenlőre, örültem hogy végre találtam biztos munkát.
2014. jan. 2. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos épp ezért mondják nem szabad munkatárssal kezdeni de már késö bánat. Sok mindent nem tudsz tenni szerintem elhiszem hogy nagyon rossz. esteleg probélj meg beszélni felsöbb vezetövel.
2014. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszél emberekkel négyszemközt(!). Négyszemközt az emberek általában normálisak. Mond el, hogy megpróbáltátok és nem jött össze. És kérj tanácsot tőle, hogy ő mit tenne a te helyedben, mert úgy érzed, hogy emiatt nem szeretnek téged és ez bánt téged. Akár a csoport vezetővel is beszélhetsz(de ne a munkáról, hanem erről a érzelmi helyzetedről itt). De marad puha és lány. És még egyszer arra hivatkozz, hogy neked ez rossz, bánt(és ne arra, hogy nekik mit kéne vagy nem kéne tenni, vagy hogy ők milyenek), és kérdj, hogy adjanak tanácsot, segítsenek. Kérést nehéz visszautasítani. És akivel így normálisan elbeszélgetsz, ha nem is tud mit mondani, de a hátad mögött nehezebben fog ellened szólni, mert tudja, hogy ezzel bánt pedig te kedves voltál vele.
2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval! Négyszemközt beszélj emberekkel és a segítségüket kérd. Ne vádolj.

Elhiszem, hogy nagyon rossz. Szerintem ha nagyon nem javul a helyzet (szerintem fog), próbálj meg más munkát keresni. Idegösszeomlás, depresszió nem ér annyit, hogy ott maradj. Biztos találsz más munkát.

2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!