Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a zaklatottságom...

Mit tehetnék a zaklatottságom ellen?

Figyelt kérdés

1,5 éve járok pszichologushoz, majdnem ennyi ideje dokihoz is. Jelenleg mivel javulas volt egy ideje a dokihoz ritkán járok, a pszicholóhlgushoz pedig 3 hetente.

sosem volt még barátnőm és kisebb próbálkozások is azután voltak h el kezdtem járni szakemberhez.

Most szilveszterkor voltam egy helyen ahol mindenki párban volt nekem meg senkim nincs így azóta eléggé magam alatt vagyok mert láttam azt a sok boldog embert. Már letettem arról is h nekem valaha párom lesz mivel nem úgy tűnik, és nem is valószínű. Ez van...

csak tartok tőle h előbb utóbb öngyilkossággal is fogok próbálkozni mert nem tudom elviselni ezt a fájdalmat. Eddig még jobban el is tudtam de szilveszter óta valami megváltozott.



2014. jan. 3. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már eddig kitartottál és szépen haladtál, ne add fel most ilyen könnyen! Gondolj arra, hogy erős vagy, fel tudsz állni!

Tudom, milyen érzés, amikor mindenkinek van valakije, csak neked nincs... nem egyszerű. Ismerkedj továbbra is kitartóan, de NE úgy indulj neki egy új ismeretségnek, hogy "ő lesz a barátnőm", az elején még ne láss bele többet a dologba, mint ami. Előbb-utóbb neked is lesz valakid.

Tudnék sok pozitív példát mondani, amikor valaki(k)nek sokáig nem jött össze semmilyen kapcsolat, de azóta boldogan élnek a párjukkal :-) Te se add fel!

2014. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!