Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem streszelek vagy mégis?...

Nem streszelek vagy mégis? (Töb lent)

Figyelt kérdés

Szokot remegni a kezem nem olyan láthatoan de azért mégis ki szurták!Amikor ülök a lábam folyamatos mozgásban van (rugozok a bokámnál)

Itthon meg fekszem az ágyamba és melkasbol remegek nem kiráz a hideg dexolyan hirtelen tör rám töbször egy más után!Amugy meg magamtol nem tudom megcsinálni!

Na nem tudom hogy ennek van köze hozzá vagy nem de amikor filmet akarunk nézni megközben is nem tudok megszolalni mert vacogok és nagyon remeg a szám alig tudok beszélni (ezért nem is szoktam) ha oldott humoros a film akkor több mint a felénél normálisan beszélek nevetek!A filnes dologrol fogalmam sincs mi lehet de nagyon idegesitö föleg ha kérdeznek!!!Mi lehet a bajom?Streszelek?Vagy valami más mentális baj?Pszhiologus nem szükséges?(amugy meg nagyon nem birom pszhiologusokat nem tudom lehet nem igaz de ugy érzem alapbol lenéznek:és szivesen sem beszélnék nekik a magánéletemröl stb csak melékesen)ha mondjuk valaki pszhi. akkor meghalgatom válaszát!!!!Az elözöket nem mindükre irtam csak az én észjárásom szerint ilyenek de lehet hogy full téves!:)


2014. jan. 9. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szex volt-e mostanában?
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudhatad mert nem irtam de més csak 14/vagyok!Szoval nem volt!
2014. jan. 9. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali,


Ha igazán el akarod sz@rni a dolgokat, csak akkor menj el piszológushoz.

2017. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!