Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A húgom őrült lenne?

A húgom őrült lenne?

Figyelt kérdés

Néha csak úgy szaladgál fel-alá a házban, közben ilyen gonosz vigyort vág, meg elég hülye hangokat ad ki.

Elég sokszor szétvagdossa a karját, de csak úgymond élvezetből. Szereti az emberekre ráhozni a frászt, ijesztgetni őket, és néha azt hiszi, hogy álmodja ezt a világot :/ ijesztgettük már pszichológussal de nem hatott, szerintetek valami baja lehet? már lassan egy éve ilyen, egyébként 16 éves...és hát kor alapján már nem kéne ilyennek lennie...



2014. jan. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológussal nem ijesztgetni kéne, hanem elvinni és segítséget kérni. A pszichológus ugyanis nem ellenség, hanem egy segítő.
2014. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem, hogy őrült lenne.

Nem lehet, hogy szerelmi bánata van, és azért vagdossa az ereit?

2014. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 II.Dartheon ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek elsővel... már rég el kellett volna vinni.
2014. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát a barátja már utána szakított vele miután jöttek ezek a dolgai, de azt már kiheverte szerintem, volt nem régiben olyan eset, hogy a nyers májat ott falatozta kint a konyhába, és vigyorgott közben, akkor féltem, hogy valami baja lesz, de el fogjuk vinni pszichológushoz, mert már nem állapot....
2014. jan. 11. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van nem kell nézni, hogy tönkre megy a szemetek előtt, meg farcolgatja magát. Ennek oka van, élvezetből vagdosni , háát lehet meg sem meri mondani miért csinálja. Tényleg kell egy szakembert keresni és nem is 1-2 beszélgetés után kell majd várni a javulást.
2014. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű történt vele valami amit így vezet le. Az a baj, ha sokáig hagyjátok, kialakulhat nála komolyabb probléma. Pl.: skizofrénia. Főleg ha úgy érzi néha, hogy csak álmodja az életet. Pszichológus lehet tovább küldi majd pszichiáterhez.
2014. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem már most van vele olyan szintű gond, ami miatt pszichiáterhez kéne vinni először és pszichológushoz is, de csak amellett.

Így leírva simán pszichózisnak hangzik. Hogy ezt skizofrénia okozza, vagy egy durva mániás depresszió, vagy micsoda, azt megmondja a szakember.

2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus vagy Borderline. Jól kifogtátok. Tapasztalatból mondom, mert én is ilyen vagyok. Pszichológus, de szerintem inkább pszichiáter. Sürgösen.
2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!