Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétköznapjaimban, szorongató...

Hétköznapjaimban, szorongató helyzeteimben annyira elvisz a pánik egy másik világba. Nem vagyok magamnál, örülök, hogy túlélem a helyzeteket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a túlélésre tudok gondolni, hogy ne essek össze, hogy hányjak oda a másik elé, hogy ne lássák, hogy rosszul vagyok, annyira kell koncentrálnom. Ez minden energiámat elviszi. Már nem szedek gyógyszert, de amikor szedtem, akkor meg vagy elálmosított( és azért nem tudtam figyelni) vagy pedig annyira megindította a nyelvemet, hogy a hatása után szégyelltem magam és máshogy is viselkedtem gyógyszer szedése alatt.
2014. jan. 14. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
gyógyszer kicsit elnyomta a szorongást, de akkor is nagy erőfeszítés kellett ahhoz, hogy a gondolataimat oda tereljem, ahova kell
2014. jan. 14. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz. Ez így nem élet. Különben hány éves vagy, és mit állapítottak meg nálad?
2014. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szorongás, depresszió

de kis pánikbetegséggel, generalizált szorongással megtoldva

2014. jan. 14. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, és szociális fóbia
2014. jan. 14. 19:45
 5/6 A kérdező kommentje:

az első kettő van papíron, de a többi is van

hát, 20-as éveim legelején járok

2014. jan. 14. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.
2014. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!