Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 éves vagyok, és 3 nap...

17 éves vagyok, és 3 nap múlva fekszem be a szegedi ifjúságpszichiátriára. Hogy zajlik ez az egész? Lesz vérvétel, és kb. milyen vizsgálatokra számíthatok? Szorongással és közepes depresszióval utaltak be.

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól meggondoltad? Hidd el, többet árthat egy pszichiátria, mint használ. Csak a felnőtteknek való pszichiátriáról tudok nyilatkozni, ott nem vesznek vért, felveszik az adataidat, kapsz egy ágyat, elbeszélget veled egy pszichológus és ennyi. Van, akivel napokig nem foglalkoznak. Tapasztalatból beszélek, ne menj, ha nem muszáj...
2014. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgas az elsőre! Remélem még bem mentél be. Gondold meg ezt rendesen. Szerintem adj magadnak időt és keress fel egy rendes pszichológust!
2014. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy későn írok, de nekem nem igazán vannak rossz tapasztalataim. Én is a felnőtt pszichiátrián voltam (sokszor).

Nálam csináltak vizsgálatokat. Vérvétel (minden második alkalommal), EKG (kb 3 alkalommal, mert utána nem engedtem), vérnyomásmérések (mindig amikor bementem, néha még akkor is, amikor az orvoshoz mentem be beszélgetésre), súlymérés (minden héten, mindenkinek) ja és néha kaptam infúziót is (ha úgy látták, hogy ki van száradva a szám). Voltak betegek, akiknek voltak egyébb vizsgálataik.

2016. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!