Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem ki magam a...

Hogyan küzdjem ki magam a depresszióbol?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat stresszeltem és szerintem ez miatt jött ki rajtam hogy állandóan pisilni kell. Legalább is azért gondolom mert voltam orvosnál és nem találtak semmit. Ezen elkezdtem idegeskedni, és mostmár akkor is érzem ha nem is kell. Hiába megyek el wc-re utána is úgy érzem hogy kell. Sokszor már megőrülök nem tudom mit csináljak, ha lenyugszok akkor egy kicsit jobb de azán megint elkezdek valamin idegeskedni, ha bármilyen stressz ér, újra érzem. Mit tudnék csinálni hogy jobb legyen mert ezt így nem bírom sokáig? Teljesen depis vagyok már miatta.
2014. jan. 21. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Küzdöttem a tiédhez hasonló problémával. Nekem is pisilnem kellett a stressztől, annyi különbséggel, hogy nekem jött is bőven minden alkalommal...Hogy elkerüljem a problémát, igyekeztem keveset inni, de attól még ugyanolyan sokat pisiltem...

Rajtam is a stressztől jött ki, még az első gimis éveim környékén történt, hogy a stressz miatt minden szünetben pisilni mentem... A (volt) legjobb barátnőm mindig elkísért (igen, az a fajta lány vagyok, aki szeret párosan wc-re menni :) ) Aztán többször is megjegyezte, hogy "Nem hsizem el, hogy már megint pisilned kell" Nem is tudja, mennyire sokat rontott ezzel a helyzetemen. Még súlyosabbá vált a helyzet, mint addig...

Végülis-ha jól emlékszem egy téli/tavaszi/őszi szünet oldotta meg a helyzetet. Nem gondoltam a sulira, meggyőztem magam, hogy mikor visszamegyek, már minden rendben lesz.


Mikor elkezdtem írni ezt a litániát, úgy terveztem lesz benn valami tanulság, vagy segítség, de így belegondolva, nem hinném, hogy túlságosan kisegítettelek vele...:)

Talán azért arra rájöhetsz az én esetemből, hogy nem örök időkig tartó problémával küzdesz, mindössze egy kis akadállyal, amit le kell küzdened. De menni fog!!

2014. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!