Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio es allando faradtsa...

Depresszio es allando faradtsag, aluszekonysag kezelesere otletek?

Figyelt kérdés

Evek ota kuzdok depivel,koncentracio es memoria zavarral,hangulatingadozadssal:neha feldobott erzelmi allapotba kerulok.Ezen kivul allandoan almos es faradt vagyok,szorongok,faj a fejem.


Sok mindent probaltam mar nem sok sikerrel...:(


Most keresek vmilyen gyogynovenyes keszitmenyt az orbanc fure gondoltam.


Mas otletek?


Halas koszonet! :)



2014. jan. 24. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen depresszió. Legalább ötféle van.

https://www.youtube.com/watch?v=vOzxtoc9c9E

2014. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azt nem tudom h milyen fajtaja... :( azt tudom amit leirtam.
2014. jan. 24. 21:55
 3/22 anonim ***** válasza:

az orbáncfű jó szerintem!:)

azt nem írtad, h nő vagy-e, de annyi fontos, h a fogamzásgátló hatását csökkenti az orbáncfű.

2014. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
találd érdekesnek az életed. olyannak, amire kíváncsi lehet lenni. amit megéri választani. érezd át, hogy nem tudod mi fog történni és várd.
2014. jan. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen kérdésre két választ adnak ezen az oldalon:

Út a lelki békéhez videó és orbáncfű.


Egyik sem segít, ha súlyosabb, klinikai depressziód van. Ráadásul az aluszékonyság is erre utal inkább. Amiket itt durrogtatnak emberek, azok az enyhe depresszióra hatásosak, de neked inkább háziorvosra lenne szükséged, aki megmondja, hogy hova tovább.

2014. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 homo ludensz ***** válasza:
Az aluszékonyság az agy ösztönös védekezése hogy ne támadjanak állandóan új gondolataid.A hangulatingadozás lehet bipoláris depresszió is bár én sem vagyok mindig toppon és rekurrens(ismétlődő)depresszióm van. Foglald el magad, mindig legyen valami kis apró célod,akármi csak ne irreális mert az kudarcélményt okoz.Így nem tudom hogy mi érdekel,mi tud lekötni. Mandalát szoktam kiszínezni és az nyugalmat generál.Van hogy szétszedek valamit és sikerül megjavítanom az is sikerélményt okoz.
2014. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#5: azért voltak depressziós emberek a pszichológia és a háziorvos előtt is és valahogy megoldották.
2014. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Írj többet az emberekről, akikkel találkozol, élsz, dolgozol. Valaki lehúz téged.
2014. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

# 7:


Igen... alkohollal vagy kötéllel. Ráadásul ennyi azért nem volt.

2014. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
azaz bővebben?
2014. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!