Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio es allando faradtsa...

Depresszio es allando faradtsag, aluszekonysag kezelesere otletek?

Figyelt kérdés

Evek ota kuzdok depivel,koncentracio es memoria zavarral,hangulatingadozadssal:neha feldobott erzelmi allapotba kerulok.Ezen kivul allandoan almos es faradt vagyok,szorongok,faj a fejem.


Sok mindent probaltam mar nem sok sikerrel...:(


Most keresek vmilyen gyogynovenyes keszitmenyt az orbanc fure gondoltam.


Mas otletek?


Halas koszonet! :)



2014. jan. 24. 21:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

mindenkinek koszonom. :) most olvastam h az orbancfu almossagot okoz marpedig en alladoan almos vagyok meg faradt amikor dolgozom... :(


a ginzengrol vmi velemeny?

2014. jan. 25. 17:51
 12/22 anonim ***** válasza:
a ginzenget kb mindenre jónak mondják. (de én vizsgaidőszakban próbáltam és nem sok hatása volt.) sajnos ami növényi, attól nem lehet csodát várni. lehet egy próbát megér.
2014. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
kar... :( de akk mit probaljak ki megis? vmit muszaj mert nagyon energia vesztett vagyok. :(
2014. jan. 25. 20:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Úszás? Futás? Tánc? Jóga? Zenetanulás? horgolás? Zsonglőrködés? vagy bármi más tanulás?
2014. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
koszonom,de semmi erom hozza.orulok ha a munkahelyemre van erom bemenni....
2014. jan. 25. 21:04
 16/22 anonim ***** válasza:

Legyen erőd. A cselekvésből lesz lendület. Ahogy ha elkezd táncolni az ember utána jön meg a lendülete valamikor. Valami cselekvésre van szükséged. A mostban valahogy meg kell tenni, akármilyen valószínűtlen is. Akár tegyél be valami gyors zenét most és ugrálj kicsit fel le, vagy lépkedj ide oda és ne add fel :D


Esetleg próbálj másoknak segíteni. Az is felrántja az embert, ha látja, hogy képes jót okozni.


Mit dolgozol amúgy?

2014. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

de mondom h nincsen sajnos... :( haza megyek es alszok erre van erom,amit el kell inteznem azt is hetvegen szoktam olyankor konnyebb...zenet hallgatni meg netezni szoktam ahhoz van elet erom.


a munkam soran mozogni kell es odafigyelni nagyon arra amit csinalok.

2014. jan. 25. 21:35
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs, hát csinálj :) ez ilyen önmagát generáló dolog. Pl amikor valaki elkezd futni az első hetek szenvedések. Szépen ki kell építeni a mozgáshoz az izmokat. Testi és lelki izmokat egyaránt. Szóval csak az x idő után kezd el öröm lenni a dolog. Az elején úgy kell elkezdeni, hogy nincs se erő, se kedv és lehetetlennek tűnik.


A mozgásból lesz mozgás. Ahogy a sokat evésből éhség. És a keveset evésből nem éhség. Ez ilyen paradox dolog, de így van.


Te tudod a semmiből megcsinálni azzal, hogy belépsz a körbe bármilyen abszurd is.


Persze tudom rohadt nehéz. De valahogy hamarabb kell, hogy legyen a tett, mint ahol értelmesnek tűnik :) pláne örömtelinek :) És ezért nem kezdjük el. De mégis el kell kezdeni mozogni. És akkor majd lesz mozgás. Megcsináljuk.


Ha időd van és képes vagy mozgatni a testedet, akkor meg tudod csinálni. Táncolni most is tudsz :D csak fel kell állni :)

nem tudom milyen zenét de ez maga az energia:

http://www.youtube.com/watch?v=DonS2usQkeM

szépen ugráni piciket fel le csukott szemmel. vagy csak rugózni egyik lábról a másikra. emelgetve a kezeket a ritmusra.


De csinálhatsz bármi mást is csak cselekedj. kezdd el. Tanulj meg főzni tai kajákat mondjuk. vagy bármit.


Most gondold el. Hogy másképp lehetne elindulni, mint hogy elindulsz valamerre? Nincs más út. Nem fogja megoldani neked ezt senki. Se egy főzet, se semmi.


De amúgy a munkádat is neki állhatsz megszeretni. Ott is van egy csomó lehetőség valamit csinálni, valamikkel vagy valakikkel.

2014. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
remélem az átjött, hogy a mozgást nem feltétlen testi mozgásnak értem, hanem lehet valami lelki zsizsegés is. ami ebből az alvó báb állapotból kikeleszt.
2014. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
táplálkozással hogy állsz? Van étvágyad? Tudnád növelni a bevitt tápanyagot?
2014. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!