Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio es allando faradtsa...

Depresszio es allando faradtsag, aluszekonysag kezelesere otletek?

Figyelt kérdés

Evek ota kuzdok depivel,koncentracio es memoria zavarral,hangulatingadozadssal:neha feldobott erzelmi allapotba kerulok.Ezen kivul allandoan almos es faradt vagyok,szorongok,faj a fejem.


Sok mindent probaltam mar nem sok sikerrel...:(


Most keresek vmilyen gyogynovenyes keszitmenyt az orbanc fure gondoltam.


Mas otletek?


Halas koszonet! :)



2014. jan. 24. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A 18-as igazat ír. Gyógyszer, növény, vitamin, kávé bögreszámra, semmit nem ér. Elkényelmesedtünk és megszoktuk, hogy mindenre van azonnali megoldás, aztán ha nem kapunk ilyet, leblokkolunk. Belőlem például teljesen hiányzik a küzdeni akarás. De akkor sincs más megoldás, nincs könnyű út, ha megőrülök se. Évek kellettek, hogy belássam, és lehet, hogy még több év kell, hogy a belátás után valamire jussak. Sajnos...
2014. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

18-19:Nagyon koszonom. :) Mosozgni szeretnek csak hideg van hozza,zenet szoktam hallgatni. :)


20:igen az etvagyam jo,egyedulr eggel nem tudok enni,valtozatos eteleket eszem.


a problema lelki eredetu.

2014. jan. 26. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!