Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
kizcar nevű felhasználó kérdése:

Milyen személyiségzavarok vannak?

2014. jan. 25. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
google be írd be és láss csodát....

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2014. jan. 25. 21:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt azért csináltam hogy itt is könnyen megtalálhatóak legyenek.

[link]

[link]

# 2/13Időpont 2014. jan. 25. 21:31 Privát üzenet
Bárzsing nevű felhasználó válasza:

Kérdező, miért kérdezed, ha a címkék alapján Te is tisztában vagy vele, milyenek vannak? (Bár a szkizoid kimaradt :P)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2014. jan. 25. 23:45 Privát üzenet
Ennek a kérdésnek mi értelme? Mire megy azzal bárki is - aki mondjuk nem szakember - ha tudja, hogy milyen személyiségzavarok vannak? Arról nem beszélve, hogy általában soha nem tiszta a kép, a különböző vonások keverednek egy-egy emberben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2014. jan. 26. 00:42 Privát üzenet
Ez a lista úgy kellett ide, mint szekrénybe a sz.r. :DD Egy hét múlva már sehol sem lesz.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2014. jan. 26. 08:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Segíteni akartam, hogy mégkönnyebben rájuk lehessen találni.

Nem csalódtam.

Tényleg nem érdemes ebben a világban segítőkésznek lenni, inkább taposni azokat akik megérdemlik.

# 6/13Időpont 2014. jan. 26. 20:26 Privát üzenet

1. Aki rá akar keresni, az rákeres, és megtalálja, leírással együtt (nem csak a neveket).

2. Mi értelme van egyáltalán rákeresni? Aki személyiségzavaros, azok többsége saját magáról nem tudja, és még akkor sem ismerné el, ha egyáltalán rákeres (pl. a nárcisztikusokra nagyon jellemző a tagadás).

3. Az öndiagnózis semmit nem ér, ha nem kezd vele valamit. Ahhoz pedig, hogy kezdjen valamit, nem kell diagnózis sem: ha valaki problémákat érzékel az életében, az forduljon szakemberhez, és ne neten keresgéljen (pláne ne itt).

Továbbra sem értem, hogy milyen segítség az, hogy felsoroltad (hiányosan) a személyiségzavarokat? Mennyivel nyújt többet, mint a google? Ha segíteni akarsz, akkor úgy segítsz, hogy legyen értelme is!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2014. jan. 26. 20:33 Privát üzenet
Joola nevű felhasználó válasza:

szia! javaslom a DSM-IV-et (ha tudsz angolul, most jött ki az V), abban benne van minden pszichés betegség. ilyen még a BNO-10-05, uezek a betegségek kissé másként kategorizálva.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2014. jan. 27. 15:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

értem én, hogy rá lehet keresni gugliban. de hány és hány olyan kérdés van itt amire simán lehetne választ találni keresővel, és mégis felteszik ezen az oldalon.

# 9/13Időpont 2014. jan. 29. 07:13 Privát üzenet
Bárzsing nevű felhasználó válasza:

Aki nem gúglizik rá, az gyiken sem fog rákeresni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2014. jan. 29. 09:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!