Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy betegség? Komoly...

Ez egy betegség? Komoly érzelmi hullámvasút. Több lent. (Nagy szükség volna a segítsége! )

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Aggódom érte. Bár én még csak másfél éve ismerem, de azóta ilyen. Teljesen az érzelmei vezérlik. Képes NAGYON gyorsan átváltani jókedvből akár túlzott agresszivitásra is. Amikor boldog akkor nagyon boldog, és naaagyon aktív. Amikor depressziós akkor pedig semmi sem érdekli. És igen gyakran lesz ideges, amit vagy rossz kedv, vagy kitörő dühroham követ. Olyankor pedig képes fizikailag is ellenünk fordulni. Nem tudom számít-e de az étvágya is így változik: mikor jó kedve van 3-4 óra alatt megeszik 6 szendvicset, de mikor rossz egész nap nem eszik semmit.

Meg tudnátok mondani hogy mi ez? Lehetséges esetleg Bipoláris zavar?



2014. jan. 31. 15:48
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Van valaki az életében, aki elnyomja őt. az érzelmi hullámvasút egy olyan személy jelenlétére utal az illető környezetében, aki elnyomja őt.
2014. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet bipoláris zavar, vagy éppenséggel borderline személyiségzavar, az is nagyon nagy amplitudójú hullámzással jár. De ez nagyon kevés infó a pontos "diagnózishoz". Az tuti, hogy (szakmai) segítségre van szüksége.
2014. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
igen én is csatlakozom, előttem szólóhoz, de inkább borderline személyiségzavar. A dühroham és a fizikai ellenségeskedés miatt tippelnék erre ( én is az vagyok - ismerem ) és fura mód az evési probléma is része lehet ennek.
2014. febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!