Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki ikernek született volna csak az egyik iker meghalt és így a halott iker tulajdonságai és az élő iker saját szeméyes tulajdonságai keverednek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

egy halott ikernek nincsen tulajdonságai.

olyan van h ikrek voltatok, de a kis iker meghalt az anyaméhben. de semmilyen tulajdonság nem keveredik

2009. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Viszont lehet skizofrén az életben maradt egyén és ez magyarázat a furcsa,önmagának ellentmondó viselkedésre
2009. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy az ikertestvérből még akkor átkerült néhány sejt, amikor még élt, (a legelején), és beépültek a szervezetébe. Így megváltozhatott például a vércsoportja, vagy a szeme színe, vagy lehet az egyik szeme más színű, mint a másik.
2009. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna ikertesóm csak elhalt anyukám hasában,mert csak én voltam életképes.És sokszor azt érzem,mintha egy belső hang beszélne hozzám és le akar vagy rá akar beszélni dolgokra,de ez az egész most kezdődött pár hónapja.SEGÍTSETEK MIÉRT VAN EZ????
2010. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, minden embernek vannak tulajdonságai, magzatkorától kezdve, és ha Isten úgy adja, keveredhet a tulajdonsága, egy halott ikertesó tulajdonságaival.

Egyik lélekböl átteszi a másikba, a tulajdonságokat.

2010. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!