Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos szeretnék lenni,...

Öngyilkos szeretnék lenni, van más ötletetek? Növérem tönkre teszi az életem, hogy tudnék felül kerekedni rajta? Hogy tudnék ilyen családi héttérrel felszabadultabban viseledni osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Ugy érzem egyáltalán nincs életem . Nővéremmel soha sem volt jó a kapcsolatunk, de mostmár elfajult.19 éves én 15 és állandóan veszekszünk aproságokból kilobban egy hatalmas kiabálás és a legutobbinál elment itthonról 2 hétre és nem jelentkezett egyáltalán szüleimnek se és fel se vette a telefont most hazajött és semmi sem változott ugyanugy szekál és szemétkedik lopkodja a ruháimat és álszentűl sajnáltatja magát szüleim elött. Miközben velem vadállatként viselkedik. Én már nem birom ezt önygilkosságon gondolkoztam rengetegszer, kiséreltem más okok miatt is pl. nagyon egyedül érzem magam nincs senki aki mellettem lenne ilyenkor uúgy igazán.
2009. dec. 6. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy ikertesóm,és nálunk is sokszor puskaporos a hangulat,de aztán megbékélünk!Legutóbb a szétnyitható ruhaszáritót dobta rám mérgében orvul...,de én meg nem merem megütni mert erősebb vagyok és félek,hogy kárt tennék benne,meg tudom,hogy mégjobban bekattanna!Inkább hagyom..,úgyis leáll ha nem ugrok a piszkálódására!Ezt tanácsolom neked is,ne ugorj mindenre mert annál jobban csinálja...! 29 éves ikrek vagyunk
2009. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Ne magad hanem a nővéredet gyilkold meg és aztán irány a dutyi na ott nem leszel magányos!!

Nekem négy testvérem van köztünk is voltak harcok, néha vérre menő, de egyikünk se akart öngyi lenni. Jól elpáholtuk egymást aztán ennyi.

2009. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is van egy tesom csomot veszekszünk.ö 15 én 16 éves vagyok..

általába mindig szétverjük egymőást mert teljesen idegbajos mindenért ordibál velem és sokkal erösebb is nálam.de nemérdekel nemfoglalkozok vele..

2009. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Megtudlak érteni, sajnállak de téllek próbáld meg kulcsra zárni a szekrény-t/szobádat vagy akármit, hogy ne tudjon lopni tőled. Szerintem ne légy öngyilkos nem éri meg hidd el 15 vagy várd ki azt a 3 évet nem sok hidd el és húzz onnan, legalább így a szüleid is megértik, hogy ők kinek hisznek meg kit istenítenek. Barát ügyben próbálj meg háziállatot szerezni, vagy interneten barátkozz össze valakivel. Ne légy öngyilkos hidd el ezt még visszafogja kapni egyszer az életben. Meglátod lessz még szép dolgok az életedben várd ki azt a pár évet és menj el onnan rokonokhoz vagy albérletbe munkával tudsz rá pénzt keresni. Sok sikert kívánok.
2009. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
17:11 neked tuti nincs testvéred..!
2009. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Én azért akartam évekig öngyilkos lenni,mert NINCS testvérem.Akinek meg van,annak meg az a baja...Mindig az kéne,amit nem lehet.Ilyen az ember.De azért ne nyírd ki magad,én se tettem.
2009. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

nekem öcsém van, és a te korodban mi is szanaszét szekáltuk egymást, és mindig az öxcsém volt az ártatlanabb, mivel ő a kisebb éshogy én miért bántom őt. de ez miatt öngyilkos lenni??? könyörgöm, ne légy már gyenge. az öngyilkos emberek szánalmasak. elmenekülnek a problémák elől, és ez szánalmas. a nővéredet eccerűen szard le. ne veszekedj vele, ne szólj hozzá, és szereljh mondjuk lakatot a szekrényedre. nem bonyolult művelet.

eccerűen nézd őt levegőnek. ha szekál, neválaszolj. ha szemétkedik, akkorse. mintha ottsem lenne. éld a saját kis világodat.

ha mégis ellopná a ruhádat, szólj a szüleidnek, amikor látod h éppen az van rajta, és akkor őkis láthatják.

2009. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
83%

én is állandóan veszekszek a báttyámmal mindig baszogat ,a leggyengébb pontjaimat kijátsza ellenem és olyankor ugy gondolom h utálom ,de aztán tökre megbánom ,h igy gondoltam.Az nagyon szar mikor nem számithatsz ilyenkor senkire..mert nekem is igy szokottlenni ,meg néha ugy érzem megbolondulok ,ugy kikészít ,és mindenki mellé áll sanos.szeretjük mi egymást csak nem tudunk tul sokáig egy helyen lenni.:]

de erősnek kell lenni!Nekem az segitett h a tesom másik városba kezdett dolgozni ,és igy csak hétvégenkét találkozunk.

Probáljátok megbeszélni ,de ha ilyen rossz a helyzet ,végső megoldásként menny koleszba lakni egy időre ,megfoják érteni sztem a szüleid h mért akarod.egy ismerősöm ezt csinálta és most jol érzi magát!...lehet h gáz megoldás ,nem tom ,döntd el te,de ne legyél öngyilkos,ok?legalább az én kedvemért ne!!:] sok szerencsét

2009. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hát elég szomorú ha ilyen "kis" dolog miatt öngyilkos akarsz már lenni. mi lesz veled később az életben? mi is szinte öltük egymást tesómmal , és tényleg komolyan elmérgesedett a helyzet az utolsó időszakban amíg egy fedél alatt laktunk.(azóta már jóban vagyunk) volt hogy nekem is esett, pedig nekem fiú testvérem van és én lány vagyok, ráadásul nyugisabb típus, nem szeretek veszekedni sem. na de a lényeg , hogy ilyen dolog miatt eldobnád az életed??? ha kell szállj vele szembe a magad módján és te is próbálj álszent lenni (használd az ő módszereit ), de próbáld meg kerülni a vitás helyzeteket amennyire csak lehet, te legyél az okosabb. mást nem nagyon tudsz tenni. kitartás és az öngyilkosságot meg felejtsd sürgősen el!
2009. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem legyél öngyilkos,hidd el ez az egyetlen megoldás.
2009. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!