Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziónak számít ha egész...

Depressziónak számít ha egész nap aludnék, nehezemre esik fürdeni, fogat mosni (megteszem azért) és negatív gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
igen
2014. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
nem feltétlen, de egyenes út idővel. Vannak időszakok mikor nekem sincs kedvem semmihez se, egész nap itthon vagyok pizsibe. Még kajálni is lusta vagyok kimenni, de mellette tudom hogy össze kellene szedjem a seggem és csinálni valamit. Most is pl. így vagyok vele. Otthagytam a munkahelyem, + babát várok és sokszor egyedül vagyok egész nap. Ilyenkor elig tudom rávenni magam bármire is. De azért depressziós még nem vagyok:)csak néha ilyen lustaság van rajtam. Negatív gondolatok alatt mit értesz?
2014. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 2 válaszoló kb amit te leírtál hogy van mikor abszólút nincs kedvem semmihez,páromhoz abszolút nincs most(szexhez pláne nem főként hogy állandóan visszatérő fertőzésekkel küzdök) pl,meg bűntudatom van régi dolgok miatt, gyötröm magam mit kellett volna máshogy tennem,elfojtom az érzéseimet,aztán egyszercsak robbanok,úgyhogy elég összetett. A külvilág ebből nagyon keveset érzékel ebből,állandóan mosolygok de az álarc mögé senki se néz.Kb a munkám éltet,amit viszont nagyon szeretek. Gratulálok a babádhoz amúgy
2014. febr. 8. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát kérdező, ez bizony depresszió, és ha elfojtod, elrejted, mosolygás mögé bújsz, akkor egyre rosszabb lesz... én is voltam ilyen helyzetben, aztán eljött az a pillanat, amikor már a bőgés és a plafon bámulása váltotta egymást, már dolgozni sem tudtam...

Na akkor fordultam szakemberhez. Nem könnyű ám, de megéri szembenézni a fájdalmakkal. Életem legjobb döntése volt, hogy belevágtam a terápiába!

2014. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Depresszív ZAVAR, maximum.
2014. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért a válaszért egyszer régen már lehurrogtak, pedig azóta is meggyőződésem, hogy oka lehet a tiedhez hasonló problémának: lehet, hogy a fizikai állapotod hat rosszul a lelki egészségedre (persze ez oda vissza működik), írtad a visszatérő fertőzéseket is. Lehet, hogy egy életmódváltás illetve a táplálkozásod, vitamin-/ásványianyag bevitel segítene a problémán. Így február környékén csak simán a D-vitamin hiánya is okozhatja, hogy ilyen vacakul érzed magad, ez viszont nem oka ill. megoldása a fertőzéseidnek. Viszont a fertőzéseid negatívan hatnak a nemi életedre, az pedig negatívan hat a lelki állapotodra. Nem feltétlen vagy depressziós, csak egy kicsit kimerült...
2014. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok
2014. febr. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!