Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőmmel összevesztem aki...

Barátnőmmel összevesztem aki kitalált rólam ezek után durva dolgokat és mindenki hisz neki, magyarázkodnom nem érdemes de, hogy menjek így bárhova is?

Figyelt kérdés
Épp mos sikerült depresszióból kilábalnom de most ez visszataszított olyan mélyre, hogy úgy érzem nincs kiút. Az iskolámban már mindenki engem tart a legnagyobb állatnak. Csak 2 hónapot kell kibírnom, de félek, hogy ez alatt véget vetek az életemnek. Muszáj boldognak és erősnek mutatkoznom különben még jobban bántani fognak. De, hogy csináljam ezt ha lelkileg és fizikailag is gyenge vagyok. Ma egész nap remegtem és hánytam. Tanulni se tudok pedig itt az érettségi.

2014. febr. 17. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj ki róla ökörségeket, majd híreszteld el. Alázd le a sárga földig, égesd le mindenki előtt. Jobban fogod magad érezni, és ő is vissza fog venni az arcából. Amúgy meg szard le nagy ívben.
2014. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!