Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szétvagdostam a lábam 3 napja...

Szétvagdostam a lábam 3 napja és még mindig elég csúnya. Megmarad a nyoma?

Figyelt kérdés

Sajnos egyik közeli ismerősöm azt mondta nekem hogy kezdek hízni. Na teljesen elvörösödtem, ideg lettem és nem tudtam mást csinálni csak ollót húzgálni a bokámon!


Szerintetek milyen mély a heg? És meddig fog látszódni? Nem aakrok mások előtt égni azzal hogy tisztára össze van vagdosva a bokám


2014. febr. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk milyen mély,nem látjuk. Attól függ milyen erősen csináltad,ha karcolgattad,akkor nem fog.
2014. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most nem akarom lefotózni de olyan hosszú a vágás mint a mitatóujjam fele olyan 6-7 cm kb. Nem olyan mély de teljesen be van varasodva és látszik hogy többször oda vissza lett húzva mert néha kifutottama vonalból és van hogy felette és alatta is kisebb sebek vannak
2014. febr. 20. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
2014. febr. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!