Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismerősöm biztos szív valami...

Ismerősöm biztos szív valami füvet, állítja ez nem illegális. Kis zöld darabkák. állítása szerint ezt be is vizsgáltathatom higgyem el nem drog. Tea. Hatása ugyanaz mint a drogé, pár pill után lefekszik vigyorog és pihizget. Féltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A kis "zold darabkak" lehet fu morzsalek, de mivel a nem illegalis maszlaggal jon ezert valoszinuleg "herbal"-rol van szo (bio,spice, ki hogyan ismeri). Na mar most, ezek szerint az "ismerosod" igen csak primitiv, ugyanis a "JWH-018" illegalisnak szamit magyarorszagon!
2014. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én aztán végképp nem értek az egészhez, ez azt jelenti, hogy minden ami valamilyen módon hat az már illegális?
2014. márc. 1. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen pszichoaktiv anyagot fogyaszt, ebbol mar ki lehet kovetkeztetni hogy illegalis tevekenyseget uz. Pu-re is valaszoltam. Ha tovabbi kerdes merul fel irj nyugodtan.
2014. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak látnokzsálya volt, nem? Azt még a Metro-ban is lehet kapni :D
2014. márc. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!