Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, ha kisebb terhelé...

Mitől lehet, ha kisebb terhelésre is rosszul leszek már egy jó ideje? Szivdobogás, fulladás?

Figyelt kérdés

kisebb terhelésre is rosszul lesz a barátom (csak a kérdésben egyszerűbb volt igy kiirni) és számára ez nagyon zavaró. Egy kis kocogás, pár fekvőtámasztól már rosszul lesz, olyan érzése van mintha elájulna, feldobog a szive, és nem kap levegőt.


Más találkozott már ilyennel?


voltunk vérképen, nézték a pajzsmirigyét, szivét, terheléses ekg-t is csináltak neki. de ezeken a részeken kutya baja, makk egészséges.


mégis igy élni nem lehet. Mitől lehet ez? találkoztatok már ilyennel? Merre induljunk, mit tegyen? hogy gyógyuljon meg? az orvosok semmit se mondanak!!! még máshova se irányitják át.


annyit mondtak lelki oka van. De ő nem hiszi ezt.


1. ha fizikai, akkor milyen irányba próbáljunk még vizsgálatokat kérni?


2. ha lelki, mégis hogy? mitől? mit lelkizzen?


merre induljunk? tanácstalanok vagyunk.


mondhattok alternativ megoldásokat is, hogy fény, vitamin mozgás fokozatosan, mondjuk ezekkel is próbálkozunk, de nem sok eredménnyel.


de minden választ, ötletet, tanácsot, tapasztalatot szivesen meghallgatunk!!! köszi



2014. márc. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egészséges a barátod, de dolgozni nem tud? Így gondolod? Legalább tanult valamit, hogy azért megéljen?

A lelki betegséget a pszichiáter gyógyítja. El kell menni hozzá, és segítséget kell kérni. De akkor meg kell fogalmazni kissé pontosabban a tüneteit.

2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de dee dolgozik, hiszen olyan munkája van, amihez nem kell fizikai terhelés. Járt már pszichológusnál, nem sokat jelentett számára a beszélgetés.


engem legfőképpen az érdekelne hogy találkozott-e már valaki hasonló esettel?

2014. márc. 5. 22:12
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen panaszaim vannak évek óta. Mindig is sportoltam, de pár éve egyszerûen nem merek semmit sportolni. Próbáltam fokozatosan kezdeni, pl. csak gyaloglás, de attól is volt, hogy rosszul lettem. (nem kapok levegőt,szívdobogás,ájulásérzés). Kivizsgáltak, azt mondták minden rendben, van egy kis szîvbillentyû elváltozás: mitrális prolapsus, I.fokozatú, de ettől nem lehet. Ezt mondták az orvosok... Hát én nem tudom, már szedtem Q10 vitamintól kezdve mindent. Azt is olvastam hogy vashiány is lehet az oka, ugyanilyen tünetei lehetnek. Amikor szedtem tényleg jobb volt. Szerintem csináltassatok egy szívultrahangot és vérvételt is. Ja,és az orvos azt mondja, mozogjak... Ördögi kör...
2014. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!