Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szeretéttek a pszihiátrián?

Ti szeretéttek a pszihiátrián?

Figyelt kérdés

Mennyi időt és miért voltatok ott? Mik a "szabályok"? Meggyógyultatok vagy esetleg szedtek gyógyszert?

Köszi előre is és bocsi, ha nem jó kategóriába írtam a kérdésem, de jobb helyet nem kaptam neki!:)



2014. márc. 8. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

én két és fél hónapot voltam Tündérhegyen, az nem olyan súlyos hely, és én szerettem.


van házirend, amit be lehet tartani. pl nem lehet mást megérinteni, szerelembe keveredni, és titoktartás van.


szedettek gyógyszert velem, mert az állapotom akkor úgy kivánta meg. Ha túl frusztrált vagy, ahhoz hogy terápia hatásos legyen, le kell csillapitani gyógyszerrel. ez igy működik.


igen, jobban vagyok, használt, de nem a két és fél hónap után egyből, hanem hosszabb idő volt, de az inditotta el a folyamatot. ez hosszú idő.

2014. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2014. márc. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én idéző jelbe szerettem.Jó volt,mert már olyan állapotban mentem,hogy nem aludtam,nem ettem, voltam készülve teljesen.

Mikor bementem rettenetesen szorongtam,de aztán rájöttem,hogy nem olyan rossz.

Nálunk lehetett megérinteni a másikat,meg minden,csak nyilván semmiféle szexuális kapcsolat nem lehetett,minden reggel volt kötelező torna,ami nagyon jó volt,meg sok foglalkozás,játék,tánc,relaxáció.

Összességében élveztem,de a végén már jó volt kijönni.Gyógyszert kellett szedni,nyilván ahhoz,hogy egyáltalán terápiára alkalmas legyen az ember,tehát kicsit megnyugodjon,közeledni tudjon,ne szorongjon,képes legyen a gondolatait kicsit ott tartani a terápián.

2 hét volt,amit ott töltöttem,borderline szerű vis.zavar.

2014. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én több helyen is voltam. Bulimiával és borderlinenal kezeltek. Voltam Tündérhegyen, Székesfehérváron, Pécsen és a SOTE-n is. Ezek közül Pécset és a SOTE-t szerettem a legjobban: jó orvosok, rendes nővérek. Tündérhegyen utáltam a kezelőm, Fehérvárat úgy ahogy van ki nem állhattam.
2014. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!