Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ilyen mentális betegség?

Van ilyen mentális betegség?

Figyelt kérdés
Van olyan hogyha valaki képtelen aludni vagy éjjel felriad és hasonlók, az insomnia. És olyan van, hogy valaki egész nap csak alszik?

2014. márc. 12. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
narkolepszia... ennek is vannak fokozatai.. egyszer láttam egy dokumentum filmet, hogy csak napi 1-2 órát volt képes ébren maradni a beteg.. a többit átaludta... aztán lehet ennek már más neve van, de ez az alvás-ébrenlét idegrendszerének a zavara...
2014. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szószerint egésznap? aha, van az a csipkerózsika szindróma, de az elég ritka. nem lehet, hogy csak nagyon fáradt vagy? vitamin, vas, kalcium, vagy hasonló hiány? mert ez a csipkerózsika kór tényleg nem valami gyakori
2014. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
#2 vagyok. Kleine-Levin a pontos neve, amiről beszéltem.
2014. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül egész nap. Hanem például fáradékony, fáradt és a nap legnagyobb részében alszik.
2014. márc. 12. 22:19
 5/7 Bárzsing ***** válasza:
Ez nem betegség, hanem tünet, amit sok minden okozhat, akár depresszió is, de önmagában egyedül még nem jelent depressziót.
2014. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a vashiány okozta a fél napos alvásokat.Érdemes egy teljes vérképet csináltatni.Egyéb tüneteid nincsenek?Nem pánikolsz,nem tudsz betegségedről,nem vagy depressziós?

Munka,iskola fárasztó?

2014. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Depresszió, szorongás és pánikrohamaim vannak. Lehet ezektől
2014. márc. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!