Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak ha ugyverzem...

Mit csinaljak ha ugyverzem megakarok halni nem birom tovabb folyamatosan butasagokat csinalok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mit csinálsz pl.Hány éves vagy?Az ember csinál sokszor butaságokat, de a hibáiból tanul!Ezért nem kell meghalni!
2014. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
100%
állj fel és folytasd. Meghalni bárki tud. Bátorság az élethez kell.
2014. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megalaznak bantanak
2014. márc. 12. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyilvan suliba jarsz es ott ernek ezek a traumak.Elosszor is akik bantanak teged annyit sem ernek mint korom alatt a piszok es soha meg meg sem fognak kozeliteni teged!

Masodjara meg nem akarsz meghalni.Aki meg akar halni az kozombos a vilaggal szemben te meg igenis erzel mert szenvedsz.Ha leszarnad az eleted akkor lenne tenyleg realitasa az halalnak de te nagyon is foglalkozol es ez jo!Hany eves vagy?Vannak jo emberek is az osztalyodban vagy csak ilyen hulladekok vannak?

2014. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Butasagokat mindenki csinal es addig jo, amig valaki erzi is mi butasag. De annal nagyobb butasagot el nem tudnek kepzelni, hogy meg akarj halni ugy igazan (elkepzelni szabad...erezheted ennyire rosszul.magad :-(), max. akik masokat alaznak es bantanak az az igazi butasag buta emberektol.

Te ne legyel olyan, mint ok. Emelkedj felul rajtuk. Vannak barataid vagy olyan rokonaid, akik meghallgatnanak? Beszelj veluk, kerd a segitseguket vagy csak legyel a tarsasagukban, lehet az is segit atlendulni ezeken a sotet gindolatokon.

Ha megirnad nagyjabol a korod, akkor lehetne okosabb valaszt is irni vagy mas tudna konkretabb segitsegi javaslatot is tenni.

2014. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar 30 vagyok es lepten nyomon megalaznak nem vagyok egy divatos tipus az alakom se olyan buta is vagyok
2014. márc. 12. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor lenne tenyleg realitasa a halalnak de te nagyon is foglalkozol vele es ez jo!

Javitva :D

2014. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj Majtenyi Gyorgy, tobb irásodat olvastam már itt, annyira buta vagy
2014. márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De haragszom! Es ne kritizalj :)
2014. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!